ASUS ROG Pugio II 399 TL!

Birkaç günlük deneyimlerimi kısaca aktarayım. Kalitesi oldukça bariz bu konuda şüpheniz olmasın. Kablosuz oyun performansı kabloludan farklı değil. Belki çok ufak fark vardır ama fark edemedim. Yalnız şöyle bir problem yaşadım; 2.4 GHz modunda anlık kopmalar yaşanıyor. Bazen atlamalar da oluyor. Bu biraz düşündürdü beni. Alıcıyı kasanın arkasına takarak kullandım belki öne alsam bu takılmalar da olmaz. Onun dışında söze bile gerek yok 400 TL için kesinlikle alınabilir olduğunu düşünüyorum.
Hocam bende de atlamalar oluyor, değişim isteyecegim. Oyunlarda çok sorun çıkartıyor.

Bir de, modeminiz çok yakınsa o da sorun olabilir belki. Bende olmadı ama bildiğim kadarıyla normal modemler 2.4 GHz'de çalışıyor. Bu da 2.4 GHz'de çalıştığından sıkıntı oluyor olabilir. Modemi kapatıp deneyebilirsiniz.
Bir de kabloyla deneyip sensörde sıkıntı var mı deneyebilirsiniz.

İlk gün denedim ancak ben de sorunla karşılaşmadım. Bugün bir daha bakayım. Kafam iyice karıştı. Sonradan ben de yaşar mıyım acaba ?

@ElJimanstiko @Yunusemre0101 Hocam USB portunu değiştirip dener misiniz? Benim sorunum öyle çözüldü.
Hocam USB 2.0 ve USB 3.0 hepsini denedim. Hatta video bile çektim, sürekli olarak yapıyor wireless modunda. Kabloluda hiçbir sorun yok.
Modem 2.4GHz bandını da kapattım ama fayda etmedi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı