ASUS ROG Pugio II alınır mı?

Bütçe
450
Kaçırmadan alın ek olarak G305, balistik X alınabilir ama ikisinde de çift tıklama pil ile çalışma gibi eksileri var.

Bu farede indirim yok, gerçek fiyatı, sırf kablosuz diye alınabilir, paracordumsu kablolar zaten kablosuz hissiyatını tam olarak veriyor.
Başka bir haltı yok, iyi mi, belki.
Farede indirim var, nasıl yok? Diğer sitelerde fiyatı en düşük 589TL'den başlıyor ve uzun zamandır da öyle. Kablosuz olarak daha iyi bir ürünü bu fiyatta TR şartlarında bulamazsınız. Bulursanız bana da haber edin.

Bu ay içinde fiyatı çok değişti Gladius 2 ile bunun arasında kalmıştıştım fiyatı 300-400 arasındaydı birden 800 civarına arttı mecburen gladius aldım bu fiyata alınabilir. .

Farede indirim var, nasıl yok? Diğer sitelerde fiyatı en düşük 589TL'den başlıyor ve uzun zamandır da öyle. Kablosuz olarak daha iyi bir ürünü bu fiyatta TR şartlarında bulamazsınız. Bulursanız bana da haber edin.
Her ay aynı fiyata düşüyor, Akakçe'de İtopya yok, dediğim gibi paracordumsu fareler aynı hissiyatı zaten veriyor.

Omron 50 m Switch'ler, 3335 sensör, ittirdiğinde çıkan ve kolayca takılabilen Switch'ler, tip C kablo ile şarj, ayarlanabilir ağırlık olması 400TL için harika.

Omron 50 m Switch'ler, 3335 sensör, ittirdiğinde çıkan ve kolayca takılabilen Switch'ler, tip C kablo ile şarj, ayarlanabilir ağırlık olması 400TL için harika.
Omron 50M switchler gerçekten iyi mi? Peki 3335 sensörün sorunlarına ne demeli? Bu fiyatta 3389 ve Focus+ varken.

ASUS'un kendi internet sitesinde bu mouse ile ilgili 50 milyona yakın Click dayanıklılığına sahip olduğunu söylüyor. Bu 50 milyon Click sayısı içindeki yedek Switch'ler ile birlikte mi acaba?

Switch başına 50M tıklama ömrü.

Al gitsin fiyatına ve sunduğu özelliklere bakarsak gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı