ASUS ROG STRIX 18 alınır mı?

SailorOmer

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
IPS panelde ışık sızması normalde şans işi fakat ASUS monstera dönmüş gibi bir şey. Kronik sorun olmaz ışık sızması, alınabilir.
Asus monstere dönmüş derken ?
Küfür gibi suçlama.
Gercekten bu kasa monsterin rezil kasalari gibi mi?
Halbuki 3 fanli alinasi bir model gibi duruyor ne demek istediniz anlamadim

ASUS Monster'e dönmüş derken?
Küfür gibi suçlama.
Gercekten bu kasa Monster'in rezil kasalari gibi mi?
Halbuki 3 fanli alinasi bir model gibi duruyor ne demek istediniz anlamadim

Panel kısmından bahsediyorum, ASUS'un özellikle bu kalite kontrol sorunu can sıkıcı olmaya başladı.

Ama şöyle bir durum var ben bunu Amerika'dan alacağım iade etme şansım yok. Alıp gideceğim. Işık sızması beni çok rahatsız eder mi hiç yaşamadım?

Fazla olmadığı sürece pek rahatsız etmez, o da dediğim gibi şans işi.

Ülkemize göre kıyaslarsak fiyat bayağı iyi. Burada 75 civarı satılıyor. Yeni çıkan Lenovo Legion fiyat olarak yakınsa ona da bakabilirsiniz. Işık sızması her bilgisayarda olabilir. Bende var mı yok mu bakamadım bile. Renk kalitesi cidden çok iyi. Tek sıkıntısı 16 GB RAM olması.

IPS monitörlerde ışık sızması normal bir durum. Şu ana kadar aldığım her IPS panelde az çok ışık sızması vardı. Aşırı abartılı değilse sorun etmiyorum ben. Hatta şu anda yeni aldığım laptoptada bir miktar var.

Ülkemize göre kıyaslarsak fiyat bayağı iyi. Burada 75 civarı satılıyor. Yeni çıkan Lenovo Legion fiyat olarak yakınsa ona da bakabilirsiniz. Işık sızması her bilgisayarda olabilir. Bende var mı yok mu bakamadım bile. Renk kalitesi cidden çok iyi. Tek sıkıntısı 16 GB RAM olması.

Lenovo da bu şekilde ama 16 inç. Açıkcası asusu 18inç olduğu için istiyorum.

IPS monitörlerde ışık sızması normal bir durum. Şu ana kadar aldığım her IPS panelde az çok ışık sızması vardı. Aşırı abartılı değilse sorun etmiyorum ben. Hatta şu anda yeni aldığım laptoptada bir miktar var.
Rahatsız etmiyor mu

Geri
Yukarı