ASUS ROG STRIX 2070 Super laptop alınır mı?

• Konuyu başlatan Jeos
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B

Jeos

Centipat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen

Evet arkadaşlar. Son gözdemiz bu.
Birkaç sorum var. Modelde tek HDMI girişi var. Birden fazla monitör bağlamak nasıl mümkün olur? Ve performans kaybı yaşanır mı?
Bir diğeri kamerası da yok. Neden yok? Laptop yahu bu. 😓

Aynı fiyata 3000 serisi gelirse Ryzen işlemcili kaliteli bir bilgisayar alınır mı? Ve ne zamana kadar bekleriz?

Değer mi?

Evet arkadaşlar. Son gözdemiz bu.
Birkaç sorum var. Modelde tek HDMI girişi var. Birden fazla monitör bağlamak nasıl mümkün olur? Ve performans kaybı yaşanır mı?
Bir diğeri kamerası da yok. Neden yok? Laptop yahu bu. 😓

Aynı fiyata 3000 serisi gelirse Ryzen işlemcili kaliteli bir bilgisayar alınır mı? Ve ne zamana kadar bekleriz?

Değer mi?

Değmez, 5800h+3070 laptoplar bulunabilir aynı fiyata, sadece biraz beklemeniz lazım.

hocam sizin bütçe dolardan daha hızlı yükseliyor:D

Değmez, 5800h+3070 laptoplar bulunabilir aynı fiyata, sadece biraz beklemeniz lazım.

hocam sizin bütçe dolardan daha hızlı yükseliyor:D
Hocam dedim ya her şey böyle başlıyor bende. 😅
2060 ile 2070 arasında %30 fark var diye biliyorum. Süper ile 2070 arasında da %10.

Yani bu iki kart arasında fiyat farkı ne ki gidip de 4k fazla vereceksiniz sistemde. Demek istediğim fiyat iyi değil.
Aslında ona takılmıyorum. Yani RTX 2060 hiç düşünmüyorum artık çünkü gerçekten %30 fark az değil. Takıldığım nokta 3000 serisi ryzen işlemciler ne zaman gelir.
Önce intel işlemcileri bize satarlarsa sıkıntı büyük olacak. :)

Aslında ona takılmıyorum. Yani RTX 2060 hiç düşünmüyorum artık çünkü gerçekten %30 fark az değil. Takıldığım nokta 3000 serisi Ryzen işlemciler ne zaman gelir?
Önce Intel işlemcileri bize satarlarsa sıkıntı büyük olacak. :)

5000 serisini kastettiniz galiba. Mayıs Haziran'ı bulur ama, 10870h+3060 veya 3070 yeterli olur. Onlar şubat içinde gelirler.

Bence bekleyin. ASUS yeni modellerini getirmeye başladı neredeyse. Sabır en büyük erdemdir.
5000 serisini kastettiniz galiba. Mayıs Haziran'ı bulur ama, 10870h+3060 veya 3070 yeterli olur. Onlar şubat içinde gelirler.

Hocam füze atsaydın yahu.
Şubat sonu veya mart başı en geç gelirler. Senin için nisan ortası olsun.

Bence bekleyin. ASUS yeni modellerini getirmeye başladı neredeyse. Sabır en büyük erdemdir.

Hocam füze atsaydın yahu.
Şubat sonu veya mart başı en geç gelirler. Senin için nisan ortası olsun.

Hocam 4000'de olanlardan yola çıkarak söylüyorum. TUF bile(ki geçen sene TUF önceliği vardı Ryzen için) Mayıs sonunda gelmişti. Dell G5 SE temmuz, Nitro ve MSI bravo ağustos, Legion eylül, ipg ekim, MSI Alpha aralıkta geldi. Şubat mart çok iyimser.

Geri
Yukarı