İnceleme ASUS ROG Strix 550W 80+ Gold PSU

Bugün nihayet aldığım yeni güç kaynağımı sistemime temizlik yaptıktan sonra taktım ve ilk inceleme konumu açıyorum. @f3turan yerini alabilirsin. 🙂

Ürünün orijinal linki;

Ürünü aldığım link;

Öncelikle ürünün sunumu çok güzel. Güç kaynağı, kablolar ayrı özel bezlerin içerisinde bulunuyor ve paketin içerisinde birçok ıvır zıvır var. Çıkartmalar, kabloları tutturmak için zımbırtılar tam ne deniyor bilmiyorum. Bir de kutu ve güç kaynağı oldukça ağır şimdilik sebebini bilmiyorum.

DONB8081.jpg

UWNU8033.jpg

WSAN6262.jpg

Güç kaynağının yakın görünüşü. Oldukça hoş kasanın içinde görünmeyecek bir parça için çok estetik. 😄

Fan kısmı;
MNCK5022.jpg

Yandan görünüş;
QHIG2564.jpg

Üst kısmı;
YGZV0038.jpg

Nihayetinde C4'ü söküp, güzelce temizleyip yeni güç kaynağımı takıp çalıştırdım.

RSQP4428.jpg

Sonuç çok güzel, ben eski güç kaynağımın ne kadar gürültülü çalıştığını bunu çalıştıırnca hissettim. Şu anda kasam cep telefonumdan daha sessiz çalışıyor. Gerçekten çok şaşırdım. Ürünün 10 yıl garantisi olması ve modüler bir 550W olması benim için fazlasıyla yeterliydi. Sessizliği ise inanılmaz gerçekten kasamdan ses duymuyorum. ROG Strix ürünlerinin her zaman ederinden fazla olduğunu düşünsem de bu ürünün her kuruşunu şu anlık hak ettiğini düşünüyorum. Zamanla göreceğiz. :)

Bonus C4
NBCI0134.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı