ASUS ROG STRIX alınır mı?

Alınır, alternatif;

Öncelikle; masaüstü kullanabilme ihtimaliniz varsa masaüstü tercih edin.

Yoksa.

Bunu da alabilirsiniz.
İşlemcisi daha iyi.
17.3 inç ve 240 Hz ama arada 2 k oynuyor.
Bu arada eklemeyi unutmuşum sizin attığınız aynı özelliklerde aynı fiyata Monster da da var laptoplar başka markalarda da var yani uygun zannedip hemen atlamanıza gerek yok.

Öncelikle; masaüstü kullanabilme ihtimaliniz varsa masaüstü tercih edin.

Yoksa.

Bunu da alabilirsiniz.
İşlemcisi daha iyi.
17.3 inç ve 240 Hz ama arada 2 k oynuyor.
Bu arada eklemeyi unutmuşum sizin attığınız aynı özelliklerde aynı fiyata Monster da da var laptoplar başka markalarda da var yani uygun zannedip hemen atlamanıza gerek yok.
Laptop olması şart çünkü işim gereği yanımda taşımam lazım. Ancak kasa kalitesini de göz önünde bulundurmak lazım. ASUS ile Monster'in kasa kaliteleri bir mi?

Laptop olması şart çünkü işim gereği yanımda taşımam lazım. Ancak kasa kalitesini de göz önünde bulundurmak lazım. ASUS ile Monster'in kasa kaliteleri bir mi?

Asla hocam asla almayın yazılım olarak çok büyük sorunları var sakın almayın kasası falanda hiç kaliteli değil.

Asla hocam asla almayın yazılım olarak çok büyük sorunları var sakın almayın.
Hocam ben alırken donanım alanına kanmak istemiyorum. Aynı zamanda kasa kalitesi de önemlidir. Mesela birkaç hafta önce MSI GL65 Leopard serisinden i7-10750H İşlemcili bir cihaz alacaktım ama İşlemci hakkında pek olumlu yorumlar göremeyince vazgeçtim. Şimdi bu cihazı gördüm. ASUS ROG serisinin kasa kalitesini biliyorum. Cihazın içindeki işlemciye de güveniyorum. Yani bu mantıklı geldi...

Hocam ben alırken donanım alanına kanmak istemiyorum. Aynı zamanda kasa kalitesi de önemlidir. Mesela birkaç hafta önce MSI GL65 Leopard serisinden i7-10750h işlemcili bir cihaz alacaktım ama işlemci hakkında pek olumlu yorumlar göremeyince vazgeçtim. Şimdi bu cihazı gördüm. ASUS ROG serisinin kasa kalitesini biliyorum. Cihazın içindeki işlemciye de güveniyorum. Yani bu mantıklı geldi...

Ben bunun yerine Alpha 15 alacaktım o dönemler ASUS'un fiyatı 13000 TL idi şimdi çok düşmüş ben bile kararımı değiştirdim.

Geri
Yukarı