Asus ROG Strix Alınır mı?

Bütçe
8000-9000

SualpSener

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bütçemi değiştirmem gerektiğinden ötürü tekrar dizüstü konusu açmam gerekti. Sizce Asus ROG Strix G513IH-HN002 alınır mı? https://www.hepsiburada.com/asus-ro...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000005Q1J2
Ram'ın 16 olmaması, ekran kartının 1650ti yerine 1650 olması, num tuşlarının fiziksel olmaması biraz kafamı karıştırdı ama işlemcisi ve dizaynı beni cezbetti. Video montaj, kurgu, yazılım gibi işler için kullanılacak ama oyun performansı da önemli. Sizce bu işlemci + ekran kartı işimi görür mü? Soğutması vb nasıl? 8000-9000 bandına başka öneriniz varsa onlara da bakmak isterim.

ASUS da MUX Switch yok alınması tavsiye edilmez.
Peki mux switch olan 8-9k bandında öneriniz var mıdır?
Kesinlikle alınır bu bütçedeki malzeme kalitesi en iyi olan modellerden biri. Ayrıca Dynamic Boost destekli 1650, 2020 1650ti performansı veriyor.
1650ti ile kıyasla oyun performansında farkı hissetmezsiniz diyorsunuz yani. Peki ram konusunda kendim takarsam garanti dışı kalıyor mu bir bilginiz var mı?

ASUS da MUX Switch yok alınması tavsiye edilmez.
Bu bütçe ve benzer donanımda MUX Switch olan model var mıdır ? Olsa haklısınız da genel olarak düşünmemiz gerekli.

Peki mux switch olan 8-9k bandında öneriniz var mıdır?

1650ti ile kıyasla oyun performansında farkı hissetmezsiniz diyorsunuz yani. Peki ram konusunda kendim takarsam garanti dışı kalıyor mu bir bilginiz var mı?
Bu bütçede zaten Mux gereksiz, pek bir farkı olmaz. Asus'ta bir parçaya zarar vermediğiniz sürece garantiden çıkılmıyor.

ASUS ROG STRİX G531 GT MODELİNİ KULLAINIYORUM İ7 1650 OLAN GAYET MEMNUNUM O ÜRÜNDEN MEMNUN KALIRSIN G531GT ÖNERİRİM
ASUS ROG STRIX G531 GT modelini kullaınıyorum i7 1650 olan gayet memnunum o üründen memnun kalırsın G531GT öneririm.

Tüm oyunlarda Ultra oynatıyor.

ASUS ROG STRİX G531 GT MODELİNİ KULLAINIYORUM İ7 1650 OLAN GAYET MEMNUNUM O ÜRÜNDEN MEMNUN KALIRSIN G531GT ÖNERİRİM

Tüm oyunlarda Ultra oynatıyor.
Tecrübelerini aktardığın için teşekkürler ama o ürünün TR'de satışı yok sanırım bir de dediğim gibi render gibi konular öncelikli olduğundan ryzen 7 4800h daha çok işime yarar gibi.

Tecrübelerini aktardığın için teşekkürler ama o ürünün TR'de satışı yok sanırım bir de dediğim gibi render gibi konular öncelikli olduğundan ryzen 7 4800h daha çok işime yarar gibi.
ne demek,ben intelciyim 🙂
sahibinde bulursun arasan temiz bir model

sahibinde bulursun arasan temiz bir model
işini görür gibi

Geri
Yukarı