ASUS ROG STRIX B450-F GAMING II alınır mı?

Apollo 11

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Astrofizik
Arkadaşlar,

Şimdi ki kullandığım sistemde Gigabyte B450M S2H anakartını kullanıyorum.
PWM desteğinin yetersizliği ve ARGB olmamasından dolayı başlıkta belirttiğim anakartı alacağım.
ARGB'ye bu zamana kadar pek önem vermedim fakat kasayı biraz renklendirmek istiyorum.

ASUS anakartın kartta olan ekstra özellikleri de cabası.
İşlemciyi şimdilik değiştirmeyi planlamıyorum, fakat ilerleyen zamanlarda ekran kartında bir değişiklik yapacağım.
Anakartın linkini aşağıda paylaşacağım, gördüğünüz fiyattan daha uyguna alacağım için fiyat konusunda endişem yok. :)

Kartı deneyimleyen varsa kart hakkındaki yorumlarını bekliyorum.

CPU: R5 2600.
GPU: RX 570 4 GB 256 Bit.

Arkadaşlar,

Şimdi ki kullandığım sistemde Gigabyte B450M S2H anakartını kullanıyorum.
PWM desteğinin yetersizliği ve ARGB olmamasından dolayı başlıkta belirttiğim anakartı alacağım.
ARGB'ye bu zamana kadar pek önem vermedim fakat kasayı biraz renklendirmek istiyorum.

ASUS anakartın kartta olan ekstra özellikleri de cabası.
İşlemciyi şimdilik değiştirmeyi planlamıyorum, fakat ilerleyen zamanlarda ekran kartında bir değişiklik yapacağım.
Anakartın linkini aşağıda paylaşacağım, gördüğünüz fiyattan daha uyguna alacağım için fiyat konusunda endişem yok. :)

Kartı deneyimleyen varsa kart hakkındaki yorumlarını bekliyorum.

CPU: R5 2600.
GPU: RX 570 4 GB 256 Bit.

Onun yerine Gigabyte B450M S2H alıp diğer parçalara biraz daha para verebilirsin.

Neden mesela?

Neden onun yerine halihazırda kullandığım Gigabyte B450M S2H alıp diğer parçalara önem vermeliyim?

Anakart serisi aynı yani sadece aynı araba farklı renk gibi 1 RAM daha alabilirsin belki.

Aynı fiyata B550 chipset varken alınmaz.
R5 2600 ile kullanacakmış o kadar para vermeye gerek yok.

Geri
Yukarı