ASUS ROG STRIX G15 alınır mı?

ertunc23

Picopat
Yer
Republic Of Games
Daha fazla  
Meslek
Gamers
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende Rtx 2070'li ve i7'li versiyonu var, alınır fakat bence fiyatların biraz düşmesini bekleyin. Ayrıca yeni Legion'ları beklemenizi öneririm. Ama onun dışında malzeme kalitesi ve performansı çok iyi olan bir laptop. Fakat kamerasının olmaması bir dezavantaj.

Merhaba;

Arkadaşlar Hepsiburada yeni ASUS ROG STRIX G15 ve G17 gelmiş. Sizce alınır mı? ASUS bu fiyatdan geldiyse zaten Lenovo'da bu fiyatlara gelecek diye tahminim var. Beklemeye değer mi? Yoksa alayım mı? Beni en az 5,6 yıl götürmesi lazım laptopun...

Şu zamanda ne laptop alınır ne de sistem toplanır bekle bence.

Merhaba;

Arkadaşlar Hepsiburada yeni ASUS ROG STRIX G15 ve G17 gelmiş. Sizce alınır mı? ASUS bu fiyatdan geldiyse zaten Lenovo'da bu fiyatlara gelecek diye tahminim var. Beklemeye değer mi? Yoksa alayım mı? Beni en az 5,6 yıl götürmesi lazım laptopun...

Güzel duruyor hocam, ama ben olsam 5 Pro alırdım Lenovo sevgimden dolayı.
Not: Kötü bir haber, ROG STRIX 115W 3070 iken, 5 Pro 125W.

80-85 derece arası bal diyebiliriz.Kullanmadığım FX Kasa Asus laptopum var 89 90 derece görüyorum aşırı rahatsız edici.
Evet, çok rahatsız ediyor. Eski Acer Nitro 5 laptop'um 95 dereceyi görüyordu. Ayrıca bu laptop'un kasası plastik olmadığı için daha kaliteli hissettiryor. İçinde de çok güçlü fanlar bulunuyormuş (Bana satıcı arkadaş öyle demişti).

Evet, çok rahatsız ediyor. Eski Acer Nitro 5 laptop'um 95 dereceyi görüyordu. Ayrıca bu laptop'un kasası plastik olmadığı için daha kaliteli hissettiryor. İçinde de çok güçlü fanlar bulunuyormuş (Bana satıcı arkadaş öyle demişti).
Laptoplarda maalesef öyle sorunlar var yük altında olmasa bile 90 derecelere çıkabiliyor kaçınılmaz kötü bir durum.

Geri
Yukarı