ASUS ROG STRIX G15 alınır mı?

Bu indirimde bu bilgisayarı alan var mı acaba? Asus Strix laptoplar genel olarak nasıldır acaba?
Ben aldım tavsiye ederim.Kasa muazzam kaliteli.Klavye harika boşta çok sesiz çalışıyor.Fan sesini duymuyorsun.Tek eksiği mux desteği olmayışı.Ah ah asus mux da koyaymış piyasayı süpürürdü.Ha birde ne alaka anlamadım webcam yok makinada.Küçük bir kamera neden koymamışlar bilmiyorum.

Ben aldım tavsiye ederim.Kasa muazzam kaliteli.Klavye harika boşta çok sesiz çalışıyor.Fan sesini duymuyorsun.Tek eksiği mux desteği olmayışı.Ah ah asus mux da koyaymış piyasayı süpürürdü.Ha birde ne alaka anlamadım webcam yok makinada.Küçük bir kamera neden koymamışlar bilmiyorum.
Sıcaklıklar ne oluyor acaba fps oyunlarda falan?

Sıcaklıklar ne oluyor acaba fps oyunlarda falan?
80-90C işlemci sıcaklığı (Ultra ayarda) performans modunda , GPU 70, 80C civarı oluyor
Hocam yeni nesil Ryezen 7 ve 9 modelleri de ısınıyor ama aşırı yükte ısınıyor.Bende asus rog strix G15 var AMD mobil kanadındaki en iyi Ryzen 9 5800HX işlemcisi var.Aşırı yükde 90C buluyor sıcaklık ama Asus soğutması bu yıl baya baya iyi.Anında 79-84C indiriyor sıcaklığı.Hangi marka hangi model olursa olsun aşırı yükde ısınıyor.Tabi ısınırken eğer güç alamıyorsanız o zaman kötü.Örneğin intel de ısınıyor ama güç vermiyor.Ryzen ısınıyor ama acayip güç veriyor.Düşünün intel şu anda ve gelecekde hala rakip çıkaramadı bu işlemcilere

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı