ASUS ROG STRIX G15 alınır mı?

Allah Allah ya hocam ne sıkıntısı çıktı?

Hmmm anladim hocam rahatladım.
Laptopum da ısınma var bu sorunu cözemedi 2 kere bıraktım garantiye ve arkadasımda aynı özeliklerde bi laptop arada 30 fps farkı oluşuyor coğu oyunda garantinin bana dediği 1 yıllık cihaz daha adam diyor ki ilk aldığınız fpsleri vermez :) komik.

Laptopum da 8 aydır düzeltemedikleri bi ısınma var ve ekranda arada gidip gelen pixel, birde garantiye bıraktığım'da ordaki kadının gözümün önünde laptopu masa mesafesinden yere düşürdüğü, içeride neler yapıyolar allah bilir.
Geçmiş olsun hocam durumunuz çok kötü. ROG kasalar aslında ısınmaz ama sizinki neden öyle bilmiyorum. HP Omen bu fiyatta 3060 var ısınıyor. ROG kaliteli diyoruz bir kullanıcı sorunlu diyor. MSI bu fiyatta i5 veriyor. Bu bütçede yetersiz bence. Ne yapacağımızı şaşırdık. Aylardır laptop arıyorum hep sorunlu çıkıyor. ROG önermiyorsunuz yani öyle mi?

Laptopum da ısınma var bu sorunu cözemedi 2 kere bıraktım garantiye ve arkadasımda aynı özeliklerde bir laptop arada 30 FPS farkı oluşuyor coğu oyunda garantinin bana dediği 1 yıllık cihaz daha adam diyor ki ilk aldığınız FPS'leri vermez :) komik.

Garantisi boş mu diyorsunuz yani. Ama belkide sizin şansınızdır öyle ümit ediyorum 😕

Geçmiş olsun hocam durumunuz çok kötü. ROG kasalar aslında ısınmaz ama sizinki neden öyle bilmiyorum. HP Omen bu fiyatta 3060 var ısınıyor. ROG kaliteli diyoruz bir kullanıcı sorunlu diyor. MSI bu fiyatta i5 veriyor. Bu bütçede yetersiz bence. Ne yapacağımızı şaşırdık. Aylardır laptop arıyorum hep sorunlu çıkıyor. ROG önermiyorsunuz yani öyle mi?
Garantisi boş mu diyorsunuz yani. Ama belkide sizin şansınızdır öyle ümit ediyorum 😕
Belki tek ben de olmuştur kasa olarak güzel beğeniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı