ASUS ROG STRIX G15 alınır mı?

Bütçe
25-30K
İyi akşamlar herkese, ben de sanırım asus rog strix g15 modelini alacağım. Burada a dan z ye herkes içtenlikle anlatmış ürünü. Benim sıkıntım freedos konusu, yani daha önce böyle şeylerle hiç uğraşmadığım için ( yine bu sitede nasıl yapılacağı video ile anlatılıyor elbette işime yarar bilgiler var ) örneğin wireless ı görmemesi, ne bileyim o an farklı bir sorunla karşılaşsam tam dört dörtlük kurulumu yapamazsam yine bu siteden destek alabilirmiyim yoksa bilgisayarcıya mı götürmem gerekir? Bu konularda zorlanınız oldu mu ya da adım adım bu model için kurulumu anlatan biri var mı? Teşekkürler

İyi akşamlar herkese, ben de sanırım ASUS ROG STRIX G15 modelini alacağım. Burada adan Z ye herkes içtenlikle anlatmış ürünü. Benim sıkıntım FreeDOS konusu, yani daha önce böyle şeylerle hiç uğraşmadığım için ( yine bu sitede nasıl yapılacağı video ile anlatılıyor elbette işime yarar bilgiler var ) örneğin Wireless'ı görmemesi, ne bileyim o an farklı bir sorunla karşılaşsam tam dört dörtlük kurulumu yapamazsam yine bu siteden destek alabilir miyim yoksa bilgisayarcıya mı götürmem gerekir? Bu konularda zorlanınız oldu mu ya da adım adım bu model için kurulumu anlatan biri var mı? Teşekkürler.

Hocam Technopat'ın videosunda bütün detaylarıyla anlatılıyor. Videodaki yönergeleri sırasıyla uygularsanız herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Geri
Yukarı