ASUS ROG STRIX G15 alınır mı?

Oyunlardaki FPS sıcaklık değerleri nasıl.
Hocam ortalama oyunlarda Ultra grafiklerde kaç fps alıyorsun? Oyunun adını yazarak belirtirsen sevinirim. Aşırı ısınması var mı? Fanları çok sesli mi çalışıyor? RAM'i 32 gb yapsak kaç fps yüksek alırım?
Sadece RDR2 ve Modern Warfare 2 yüklü.
RDR2 Ortalama 70 FPS bütün ayarlar ultrada.
COD MW2 online Her şey ultra ortalama 100-110 FPS.
GPU 80 derece, CPU 84 derece üstünü görmedi. Fanları sesli çalışıyor tabii ki ama kulaklık takılıyken duyulmuyor. Sessizlik arıyorsanız masaüstü PC bakmanız lazım. Sessiz bir Gaming laptop yok çünkü. Gaming laptopların hepsi oyuna girince fanlar uçak moduna geçer, gürültüden yanında durulmaz.
Hangi satıcıdan aldınız ?
Ben teknorya isimli bir firmadan aldım hocam ama artık satış yapmıyor galiba. Gamers_Arena diye de bir satıcı vardı, daha ucuzdu ama kötü yorumların fazlalığı sebebiyle tercih etmedim.

Hocam ben daha almadım ama hf 266 mı hf 265 mi alsam diyor düşünüyorum.
Tamamdır. Teşekkür ederim.

Sadece RDR2 ve Modern Warfare 2 yüklü.
RDR2 Ortalama 70 FPS bütün ayarlar ultrada.
COD MW2 online Her şey ultra ortalama 100-110 FPS.
GPU 80 derece, CPU 84 derece üstünü görmedi. Fanları sesli çalışıyor tabii ki ama kulaklık takılıyken duyulmuyor. Sessizlik arıyorsanız masaüstü PC bakmanız lazım. Sessiz bir Gaming laptop yok çünkü. Gaming laptopların hepsi oyuna girince fanlar uçak moduna geçer, gürültüden yanında durulmaz.

Ben teknorya isimli bir firmadan aldım hocam ama artık satış yapmıyor galiba. Gamers_Arena diye de bir satıcı vardı, daha ucuzdu ama kötü yorumların fazlalığı sebebiyle tercih etmedim.
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim bu yorumu arıyordum.

Geri
Yukarı