ASUS ROG STRIX G15 alınır mı?

Bütçe
22000
Dostum sanırım konuyu biraz geç gördün ama bilgisayarı alalı zaten 2 ay oldu :) ve neden almamamız gerektiğini söyler misin merak ettim?
ASUS ROG G15 için benim konu ve mesajlarıma, veya forumda Teccno hocamın mesaj/konularına bakarsan arkadaşın neden almamanı söylediğini anlarsın. Daha 3-8 saat önce bir konu daha açtım son yaşadığım sorunla ilgili. Cihazda tüm testleri yapın herhangi bir sorun var mı yok mu emin olun.

Bizim mesajlar harici ek konu;

Daha bir çok konu paylaşabilirim fakat bilgisayarım şu an bozulduğu için mobilde bulmak zor oluyor.

ASUS ROG G15 için benim konu ve mesajlarıma, veya forumda Teccno hocamın mesaj/konularına bakarsan arkadaşın neden almamanı söylediğini anlarsın. Daha 3-8 saat önce bir konu daha açtım son yaşadığım sorunla ilgili. Cihazda tüm testleri yapın herhangi bir sorun var mı yok mu emin olun.

Bizim mesajlar harici ek konu;

Daha birçok konu paylaşabilirim fakat bilgisayarım şu an bozulduğu için mobilde bulmak zor oluyor.

Hocam selam, hangi testleri yapmamiz lazim? İsimleri veya bir forum var mi acaba bununla ilgili

Hocam selam, hangi testleri yapmamiz lazim? İsimleri veya bir forum var mi acaba bununla ilgili
Afterburner indirip oyun oyna, ekran kartı 120-140W değerine çıkıyor mu buna bak, SSD'ni test et ne kadar yazma ve okuma alıyorsun vaat ettiği değerleri veriyor mu buna bak. Oyun oynarken sluttering veya bilgisayarın kendini kitlemesi gibi bir sorun oluyor mu buna bak. OCCT ve benzeri testler de yapabilirsin, hepsini nasıl yapabileceğin bu forumda mevcut.

Afterburner indirip oyun oyna, ekran kartı 120-140W değerine çıkıyor mu buna bak, SSD'ni test et ne kadar yazma ve okuma alıyorsun vadettiği değerleri veriyor mu buna bak. Oyun oynarken sluttering veya bilgisayarın kendini kilitlemesi gibi bir sorun oluyor mu buna bak. OCCT ve benzeri testler de yapabilirsin, hepsini nasıl yapabileceğin bu forumda mevcut.

Sağ ol hocam. ASUS'tan vazgeçtim sanırım. Çok şaşalı duruyordu baya RGB falan baya iyidi:D
HP alacagım ya da MSI sanırım. Hocam bir de 1000$ USA'dan sizin öneriniz hangi PC olur acaba? Teşekkürler

Sağ ol hocam. ASUS'tan vazgeçtim sanırım. Çok şaşalı duruyordu baya RGB falan baya iyidi:D
HP alacagım ya da MSI sanırım. Hocam bir de 1000$ USA'dan sizin öneriniz hangi PC olur acaba? Teşekkürler
Acer Nitro 5 AN515-58-527S alabilirsiniz, daha iyi fiyat/model vardır ama mutlaka.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı