ASUS ROG STRIX G15 G513-HF056 Laptop alınır mı?

Bütçe
15.000-20.000₺

İbrhm001

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi Sosyal'ler yaz tatilinde Laptop almayı düşünüyorum fiyat aralığı Max 20.000₺ bütçe var 17.000₺ ye ASUS'un bu modelini buldum sizce nasıl? Bu fiyat bandında daha iyisi var mı? Kullanım alanı grafik tasarımı ve oyun olacak oyunlar LoL ve Valorant olur ağırlıkta LoL olur yani çok ağır oyunlar uzun süreli oynayacağımı düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Böyle taşlar varken yüzüne bakılmaz.

Böyle taşlar varken yüzüne bakılmaz.

İlk önerdiğin ürün alınabilir ama şöyle bir sıkıntı var kulaklık mouse alacağım öyle olunca bütçe maksimum 20 oluyor sence 17 bandında attığım ASUS nasıl?

İlk önerdiğin ürün alınabilir ama şöyle bir sıkıntı var kulaklık mouse alacağım öyle olunca bütçe maksimum 20 oluyor sence 17 bandında attığım ASUS nasıl?
Yine alınmaz işlemcisi o fiyata çok kötü.
Şimdi atacağım modelin işlemcisi bu bütçede rakipsiz 12.nesil işlemci.Tek kötü noktası ram’ini yükseltmek pahalı olacaktır birkaç ay idare ederim diyorsanız kesinlikle bunu tercih edin

Fiyatı çok yüksek.
Kulaklık ve mouse için 2000 TL bütçeniz kalıyor.

Fiyatı çok yüksek.
Kulaklık ve mouse için 2000 TL bütçeniz kalıyor.

Yine alınmaz işlemcisi o fiyata çok kötü.
Şimdi atacağım modelin işlemcisi bu bütçede rakipsiz 12.nesil işlemci. Tek kötü noktası RAM'ini yükseltmek pahalı olacaktır birkaç ay idare ederim diyorsanız kesinlikle bunu tercih edin.

Laptop
Kulaklık
Mouse
Bunları almayı planlıyorum arkadaşlar bir de size şeyi sormak istiyorum bu ilk linklediğim ASUS'ta bir sürü driver var peki bu Lenovo için driverları nereden bulurum ya da neler var nereden indiririm?

Yeni konular

Geri
Yukarı