ASUS ROG STRIX G15 laptop Windows 11'de oyun performansı düşüklüğü

Daha fazla  
Bugün ASUS ROG STRIX G15 aldım. Ürün orijinal olarak Windows 11 geliyor. CS:GO Valorant gibi oyunları ortalama 30 saniyede açıyor. Ryzen 7 6800H RTX3060 16 GB RAM bu model için biraz fazla bir süre değil mi? Sizce bu sürenin uzunluğu bilgisayardan mı kaynaklı sistemden mi kaynaklı? Ben sistem iyi olduğu için Windows 11'den kaynaklı olduğunu düşünüyorum.https://www.vatanbilgisayar.com/asus-rog-strix-g15-6-nesil-ryzen-7-6800h-16gb-1tb-ssd-15-6inc-rtx3060-6gb-w11.html

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD ile alakalıdır. SSD modeliniz ne? Linkte modeli göremedim.

SSD ile alakalıdır. SSD modeliniz ne? Linkte modeli göremedim.
konuyu açan benim. farklı bi hesaptan girdim. hocam ssd si NVMe M.2 (PCIe 4.0)
bir de valorantta BU OYUNU OYNAMAN İÇİN SİSTEMİNİ YENİDEN BAŞLATMAN GEREKİYOR hatası veriyor. Ayrıca valo giriş ekranının üst kısmında VANGUARD YAMA SORUNU olduğunu belirtiyor. Hatanın açıklamasında YAZILIM UYUMSUZLUĞU SEBEBİ İLE BAZI OYUNCULARIN GÜNCELLEME YAPAMAMALARINA NEDEN OLAN BİR SORUNDAN HABERDARIZ yazmışlar . Hata 16 martta girilmiş. ben bilgisayarı 20 martta aldım zaten. sence cs.go ve valonun geç açılmasının sebebii SSD mi ? SSD m iyi mi kötü mü? Bu arada sadece valo ve cs diyorum çünkü sadece bu 2 oyun yüklü. Dediğim gibi valoda ekstra bu hatayı veriyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı