Çözüldü ASUS ROG STRIX G15 oyunlarda FPS düşük

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mertiiz

Centipat
Daha fazla  
RTX 3060 ekran kartı Ryzen 7 6800H işlemci ekstra RAM ekledim 2x16 yaptim.
Dün Fortnite'da 120+ FPS alırken bugün 60'ı geçmiyor. FPS sınırsız yapmama rağmen. Bir de başka oyunlarda da drop yedim mesela Lego Skywalker Saga FPS bakamadim ama dün hiç kasmıyordu şimdi dropları hissedebiliyorum. Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kardeşim ddu ile sürücü kaldırmamışsın paylaştığım forumdan ddu ile sürücünün nasıl kaldırılacağını öğren sonra sürücüyü yeniden kur

Eğer yaptıkların işe yaramadıysa attığım linklerdeki performans arttırma ayarlarını dene,eğer yaptıkların işe yaradıysa yeni attığım linklerdeki performans arttırma ayarlarını ek performans arttırma olarak uygulayabilirsin.
DDU ile NVIDIA ekran kartı sürücüsünü sağlıklı bir şekilde kaldırdın mı eğer kaldırmadıysan DDU ile kaldır ve sürücüyü yeniden kur.

Düzenleme: Bu arada oyunlarda V-Sync açık mı açıksa kapat.

ddu ile nvidia ekran kartı sürücüsünü sağlıklı bir şekilde kaldırdın mı eğer kaldırmadıysan ddu ile kaldır ve sürücüyü yeniden kur
hocam yardımcı olabilir misiniz?Ben sadece nvidia sitesinden laptoplar için yeni sürücüyü yükledim onun haricinde bir şey yapmadım.

Kardeşim ddu ile sürücü kaldırmamışsın paylaştığım forumdan ddu ile sürücünün nasıl kaldırılacağını öğren sonra sürücüyü yeniden kur

Eğer yaptıkların işe yaramadıysa attığım linklerdeki performans arttırma ayarlarını dene,eğer yaptıkların işe yaradıysa yeni attığım linklerdeki performans arttırma ayarlarını ek performans arttırma olarak uygulayabilirsin.

Çözüm
Kardeşim DDU ile sürücü kaldırmamışsın paylaştığım forumdan DDU ile sürücünün nasıl kaldırılacağını öğren sonra sürücüyü yeniden kur.

Eğer yaptıkların işe yaramadıysa attığım linklerdeki performans arttırma ayarlarını dene, eğer yaptıkların işe yaradıysa yeni attığım linklerdeki performans arttırma ayarlarını ek performans arttırma olarak uygulayabilirsin.

@Mertiiz cevap ver.

Hocam sağ olun çözdüm sorunu.

konuya yardımcı olur musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı