ASUS ROG STRIX G15 vs Acer Predator Helios 300

Bütçe
13.000
Kabaca bir baktım. İkisi de benzer özelliklere sahip. Bu durumda daha detaylı bir araştırma yapmak gerek.

İkisi de üst seviye laptoplardan. Bana sorarsanız hangisi ucuzsa ve teknik destek anlamında iyiyse onu almak daha mantıklı.

Şu an Asus'u kullanıyorum bambaşka bir mevzu. Diğerlerini de kullandım ama bu hafiflik bu ergonomi çok az laptopta var. En uygun rami bulmak için Müşteri Hizmetlerini aradım. Temsilci kendisi bilmediği için üst mercilerle görüştü, direk bana mail olarak geri dönüp özür dilediler.

ASUS'da GPU sıcaklıkları 88 derecelerde iken, Acer'ın GPU sıcaklığı 75 dereceden yukarı çıkmıyor. CPU sıcaklıkları ikisinde de Max yükte 88 derecede. Ayrıca ASUS'un Webcam'i yok ve 650 TL daha pahalı.

Şu an ASUS'u kullanıyorum bambaşka bir mevzu. Diğerlerini de kullandım ama bu hafiflik bu ergonomi çok az laptopta var. En uygun RAM'i bulmak için Müşteri Hizmetlerini aradım. Temsilci kendisi bilmediği için üst mercilerle görüştü, direk bana mail olarak geri dönüp özür dilediler.

Aynı model mi acaba? Nereden aldınız?

Son düzenleme:
ASUS'da GPU sıcaklıkları 88 derecelerde iken, Acer'ın GPU sıcaklığı 75 dereceden yukarı çıkmıyor. CPU sıcaklıkları ikisinde de Max yükte 88 derecede. Ayrıca ASUS'un Webcam'i yok ve 650 TL daha pahalı.

Aynı model. Kesin Turbo modele almamışta olabilirler. Acer'deki kameranın berbat olduğunu hepimiz biliyoruz, 200 TL'ye alacağın kamera kat ve kat daha iyidir. BMW mühendislerinin tasarladığı bir laptop. Bence sadece oyun değil günlük yaşam için de kullanacaksanız. ASUS çok daha şık durur. Tabi ki sizin bileceğiniz karar 650 TL aynı zamanda kamera alacaksınız 850 TL olacak.

Hocam hortlatiyorum ama bu ısı değerlerine nereden ulaştınız ben de asus rog ve acer predetor arasında kaldım da soğutma önemli benim icin baya.

Yeni konular

Geri
Yukarı