Asus ROG Strix G15 vs Monster Tulpar T7 V21.8.1

BenEce

Femtopat
Daha fazla  
ASUS ROG STRIX G15 G513QR-HF217 mi yoksa Monster Tulpar T7 v21.8.1 17, 3" mi? ASUS, Monster ile karşılaştırılamayacak bir marka bence. Gaming kasam var çok da iyi performans sağlıyor. Ev harici dışarıda seyahat ettiğim zaten oyun oynayabilmek için laptop almak istiyorum. Ekran büyüklüğünden kısıp daha kaliteli olan ASUS'u mu almam gerek yoksa F/P ürünü ekranı da büyük olan ama zaman zaman sorun çıkaran Monster'ı mı bilemedim. Fikir verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Net olarak ROG hocam düşünmeye bile gerek yok. Seyehat ederken 17,3 çok rahatsız ediyor her çantaya sığmıyor falan 15,6 ve ROG kasası süper oluyor sizin arayışınıza göre.

ASUS ROG STRIX G15 G513QR-HF217 mi yoksa Monster Tulpar T7 v21.8.1 17, 3" mi? ASUS, Monster ile karşılaştırılamayacak bir marka bence. Gaming kasam var çok da iyi performans sağlıyor. Ev harici dışarıda seyahat ettiğim zaten oyun oynayabilmek için laptop almak istiyorum. Ekran büyüklüğünden kısıp daha kaliteli olan ASUS'u mu almam gerek yoksa F/P ürünü ekranı da büyük olan ama zaman zaman sorun çıkaran Monster'ı mı bilemedim. Fikir verirseniz sevinirim.

İkisi de değil. Net Omen.

Hem ekran boyutu, hem kalite için Omen.

Bu bilgisarın hiç inceleme videosunu bulamadım o yüzden elemiştim kafamda.
İkisi de değil. Net Omen.
Sanki Asus daha iyi gibi ya bilemedim. Omen’da istediğim pc’nin incelemesini bulamadım.

Bu bilgisarın hiç inceleme videosunu bulamadım o yüzden elemiştim kafamda.

Sanki Asus daha iyi gibi ya bilemedim. Omen’da istediğim pc’nin incelemesini bulamadım.

MUX Switch olmayan bir laptopa o kadar para vermek saçma olur.

MUX Switch ekran kartını tam olarak verimli kullanmayı sağlar. Eğer MUX Switch yok ise düşük FPS'ler alabilirsiniz.

O kadar para veriyorum, bu donanıma düşük fps çok manasız olur :D

O yüzden zaten Omen 17 öneriyoruz. MUX Switch var ve ekran kalitesi, kasa kalitesi vs. gayet kaliteli. Donanımı da sırf kasası iyi diye kötü değil. O konu da da İ7 11800H ve RTX 3070 kullanılmış.

Geri
Yukarı