ASUS ROG STRIX G16 ekranda çıkan anlık mavi çizgi

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Merhaba arkadaşlar, laptopumda oyun oynarken elektrikler kesti. 1 2 dakika sonra ekranın sağına yakın yerde en ve boyuna 1 2 saniyelik mavi çizgi ve boşluklu gri çizgi gibi bir şey çıktı. Sebebi nedir? Teşekkürler.

@Artoria Pendragon

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, laptopumda oyun oynarken elektrikler kesti. 1 2 dakika sonra ekranın sağına yakın yerde en ve boyuna 1 2 saniyelik mavi çizgi ve boşluklu gri çizgi gibi bir şey çıktı. Sebebi nedir? Teşekkürler.

@Artoria Pendragon

MUX Switch açık kullanıyorsan standart moda geçip dener misin bir de. Ek olarak fotoğraf yükleyebilirsen daha iyi olur.

Fotoğraf yüklerseniz daha da yardımcı olacaklardır. Laptopu kaç senedir kullanıyordun? 1-2 saniyelikten kastın nedir?

Şu an çizgi yok. Laptop 1 aylık. 2023 model. Minecraft oynarken oldu. Alt Tab attım 2 kere, düzeldi. Yani 1 2 değil de 3 4 de olabilir.

MUX Switch açık kullanıyorsan standart moda geçip dener misin bir de. Ek olarak fotoğraf yükleyebilirsen daha iyi olur.

MUX Switch açık hocam. Çıksa bir daha çizgi atacağım fotoğrafını.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an çizgi yok laptop 1 aylık 2023 model. Minecraft oynarken oldu Alt Tab attım 2 kere düzeldi yani 1 2 değil de 3 4'te olabilir.

MUX Switch açık hocam çıksa bir daha çizgi atacağım fotoğrafını.

Yazılımlardan kaynaklanabilir sürekli bir problem yoksa çok kafaya takmayın.

Yazılımlardan kaynaklanabilir sürekli bir problem yoksa çok kafaya takmayın.

Dediğiniz gibi sürekli değil hocam bir de elektrik gidince laptop pile düştükten sonra oldu gene konuyu takipte kalırsanız herhangi bir gelişme paylaşırsam ve yardım ederseniz çok sevinirim hocam.

Dediğiniz gibi sürekli değil hocam bir de elektrik gidince laptop pile düştükten sonra oldu gene konuyu takipte kalırsanız herhangi bir gelişme paylaşırsam ve yardım ederseniz çok sevinirim hocam.

Tabii yazılımsal olabilir dediğim gibi. Endişe edecek bir şey olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı