ASUS ROG STRIX G17 12.000TL'ye alınır mı?

Alınır. G513IH HN002 kullanıyorum memnunum.

ASUS varken kalitesiz sorunları bitmeyen Monster markasını önermek bayağı komik. Tamam özellikleri bir tık daha iyi olabilir ama ASUS almak daha mantıklı.

Alınır. G513ıh HN002 kullanıyorum memnunum.

ASUS varken kalitesiz sorunları bitmeyen Monster markasını önermek bayağı komik. Tamam özellikleri bir tık daha iyi olabilir ama ASUS almak daha mantıklı.

ASUS kadar kaliteli olmayabilir, fakat diger Abra serinlerindeki gibi kalitesizde degil. Bu fiyata alinir, atilan ASUS'ta alinir.

Alınır. G513ıh HN002 kullanıyorum memnunum.

Monster tonfang kasa hiçbir sorunu yok, clevo kasalı modeller sorunlu.

Alınır.

Bir markanın kötü ürünleri var diye her ürününe kötü demek yanlış olur arkadaşın attığı kasa Tongfang kasa kullanıyor fena değil.

Bir kaç hafta önce Hp omen ve legion 5 3060lı modelleri 12k'ya düşmüşlerdi ama bir daha böyle bir fırsat gelmeyecek galiba bu kurda.

Yeni konular

Geri
Yukarı