ASUS ROG STRIX G17 alınır mı?

Bütçe
22000

99brn

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Paylasmıs oldugunuz pc aslında olabildiğince kaliteli fakat bir önceki nesile sahip bir işlemcisi mevcut. O ürünü almak yerine linkte paylasmıs oldugum ürünü almanız çok daha saglıklı olacaktır. En azından son derece güçlü ve kaliteli bir bilgisayar. Sogutma konusunda endiseniz olmasın ASUS ROG serisi çoğu notebook da HP ACER LENOVO kadar ısınıyor :)

Acer Nitro serisi kullanan arkadaslarım olabildiğince memnunlar ve fiyat performans gözdesi olarak en iyi serilerden biri olduğunu çok net şekilde söyleyebilirim.

Acer Nitro 5 AN515-45 Amd Ryzen7 5800H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 144Hz Lınux 15.6 Fhd

Acer Nitro 5 AN517-41 AMD Ryzen 7 5800H 16GB 512GB SSD RTX3060 Freedos 17.3" FHD

Asus Rog Strix G15, i7-10870h ve rtx2060 105W kullanıyorum ve cihazdan gayet memnunum. Geçen sene 12.100'e alıp ssd ve ram takviyesi yapmıştım. O zaman bende Nitro ve Asus arasında kalmıştım ama Asus 600 TL fazlaydı ve fiyat farkına değerdi bence. İyi ki de yapmışım fiyatlar artmadan :). Bu gösterdiğiniz cihazdan memnun kalırsınız bence ancak fiyatı biraz fazla geldi bana. @MrTurkishKebap 'ın önerdiği Acer Nitro'lar fiyat olarak daha mantıklı ve tercih edilebilir gibi. Ancak Nitro'ların ekran kartı Watt değeri Asus kadar olmayabilir. Asus Rog'larda ekran kartı OC olarak gelebiliyor bende olduğu gibi, Rog Boost diye geçiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Eğer Acer örneğin 85 Watt, Asus 105 Watt ise arada yaklaşık %7-10 arası performans farkı olabiliyor oyuna, işleme göre. Yine de sonuç olarak aradaki fiyat farkından dolayı bence Nitro daha mantıklı olur. Ayrıca Hepsiburada gibi bir siteden alıp Windows'u kendiniz kurun bence. Fiyat farkına değmez.

Düzeltme: Asus 3050Ti'mış, Nitro daha iyi olacaktır 3060 ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı