ASUS ROG STRIX G17 G712LV-H7005 vs Monster Tulpar T7 v21.1.5 mi vs

Senaaanuur

Femtopat
15 bin gibi bir bütçe var ve ben o paraya bu ikisinden en iyi olanı almak istiyorum ama özellikler yakın. Monster alırsam da SSD'yi 1 TB'ye yükselteceğim. Fakat ısınma, soğutma, pil ömrü, şarjsız kullanım vs açısından hangisini önerirsiniz çok kararsızım. ASUS'un bu serisinin ısınması falan nasıl bilgisi olan arkadaşlar hangisini almam konusunda yardımcı olabilir mi? Link bıraktım:
Asus ROG Strix G17 G712LV-H7005 Intel Core i7 10750H 16GB Fiyatı

Monster olanın işlemcisi ve ekranı daha iyi fakat ASUS'un malzeme kalitesi ve soğutması daha iyi. Buna sizin karar vermeniz gerek yani ihtiyacınız ne? Daha fazla performans mı yoksa daha iyi malzeme kalitesi ve belki daha fazla ömür mü?

Laptop alırken MSI ve ASUS dışında herhangi bir markaya güvenmiyorum. ASUS işlemci ve ekran tarafında düşük de olsa ASUS tercihimdir.

15 bin gibi bir bütçe var ve ben o paraya bu ikisinden en iyi olanı almak istiyorum ama özellikler yakın. Monster alırsam da SSD'yi 1 TB'ye yükselteceğim. Fakat ısınma, soğutma, pil ömrü, şarjsız kullanım vs açısından hangisini önerirsiniz çok kararsızım. ASUS'un bu serisinin ısınması falan nasıl bilgisi olan arkadaşlar hangisini almam konusunda yardımcı olabilir mi? Link bıraktım:
Asus ROG Strix G17 G712LV-H7005 Intel Core i7 10750H 16GB Fiyatı
Kesinlikle Asus derdim ben.

Geri
Yukarı