ASUS ROG Strix G17 vs MSI GL66

KS
axim399

axim399

Femtopat
Newegg'de yazan fiyat final fiyat mı? Yoksa satın alma ekranında veya ürün elime ulaşacağı zaman ek bir fiyat geliyor mu?
Neweggi bilmiyorum. Amazonda farklı olan ürünü özelleştirdiğimden link atınca başka ürün çıkıyordu. Karışıklık olmasın diye newegg linki koydum aynısını amazonsan alacağım son fiyat her şey dahil 16300 falan oluyor.
Amazon ispanyada aynı şekilde işliyor mu bilmiyorum ama noemalde en son öderken vergi vs dahil her şeyi ödüyorsunuz sorun çıkmıyor.
Bende Amazon İspanya'dan Lenovo Legion 5 almayı düşünüyorum acaba bir sıkıntı olur mu gümrük ekstra vergi vs.

Son düzenleme:

Kayametiin2

Yoctopat
Neweggi bilmiyorum. Amazonda farklı olan ürünü özelleştirdiğimden link atınca başka ürün çıkıyordu. Karışıklık olmasın diye newegg linki koydum aynısını amazonsan alacağım son fiyat her şey dahil 16300 falan oluyor.
Amazon ispanyada aynı şekilde işliyor mu bilmiyorum ama noemalde en son öderken vergi vs dahil her şeyi ödüyorsunuz sorun çıkmıyor.
Teşekkür ederim farklı işleyeceğini sanmıyorum

haktanoguz

Femtopat
Ben linkteki üründen satın aldım, MSI Pulse GL66 fakat sıcaklık değerleri bana normal gelmedi. Servise gönderdim değerler normal dediler bilmiyorum çok memnun sayılmam bilgisayardan.

Yeni konular

Yukarı