ASUS ROG STRIX G512LV-HN267 dizüstü bilgisayarda kaç RAM slotu var?

ASUS ROG G512LV-HN267 aldım, (25 şubatta)henüz elime ulaşmadı. Aynı anda 8 GB RAM takviyesi yapmak istiyorum. Siz hangi marka modeli kullandınız bu konuda deneyiminizi ve aldığınız ekstra RAM'in marka ve modelinin linkini atabilir misin?
Hocam öncelikle tıpa tıp aynı modele sahibiz. ASUS ROG STRİX G512LV-HN267 modeli var. Ben direkt içindeki 8 GB DDR4 3200Mhz Crucial marka RAM'i çıkardım. Şu an kenarda bekliyor. Ben sıfırdan iki tane Kingston Hyperx Impact 3200Mhz DDR4 Ram ile değiştirdim. Şu anda 32 GB DDR4 3200Mhz çift kanal RAM var. Gayet memnunum.

ASUS ROG G512 lv HN-267 aldım (25 şubatta)henüz elime ulaşmadı aynı anda 8 GB RAM takviyesi yapmak istiyorum. Siz hangi marka modeli kullandınız bu konuda deneyiminizi ve aldığınız ektra RAM'in marka ve modelinin linkini atabilir misin?
Hocam öncelikle tıpa tıp aynı modele sahibiz. ASUS ROG STRİX G512LV-HN267 modeli var. Ben direkt içindeki 8 GB DDR4 3200Mhz Crucial marka RAM'i çıkardım. Şu an kenarda bekliyor. Ben sıfırdan iki tane Kingston Hyperx Impact 3200Mhz DDR4 Ram ile değiştirdim. Şu anda 32 GB DDR4 3200Mhz çift kanal RAM var. Gayet memnunum.
Hocam elinizdeki 8 gb ram i bana satmayı düşünür müsünüz? Bana fotosunu atabilirseniz laptop gelince karşılaştırayım aynı ise satarsanız alırım😊

Yeni konular

Geri
Yukarı