Çözüldü ASUS ROG STRIX G513-IE laptop Wi-Fi'ye bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LostHopes

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben yeni bir ASUS laptop aldım modeli: ASUS ROG STRIX G513-IE Windows'unu kendim kurdum sıkıntıları saati ileride gösteriyor Wi-Fi'ya bağlanmıyor ve oturumu kapatıyor yani kafasına göre yeniden başlatıyor bu sorunları düzeltmenin yolu yok mu 2 kez müşteri hizmetleri ile itibarata geçtim ama Wi-Fi için makale attık diyorlar atmıyorlar ne yapacağım?

Sorunu çözdüm arkadaşlar şu an laptopumla yazıyorum sadece Update'lerini yapın.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, ben yeni bir ASUS laptop aldım modeli: ASUS ROG STRIX G513-IE Windows'unu kendim kurdum sıkıntıları saati ileride gösteriyor Wi-Fi'ya bağlanmıyor ve oturumu kapatıyor yani kafasına göre yeniden başlatıyor bu sorunları düzeltmenin yolu yok mu 2 kez müşteri hizmetleri ile itibarata geçtim ama Wi-Fi için makale attık diyorlar atmıyorlar ne yapacağım?

Sorunu çözdüm arkadaşlar şu an laptopumla yazıyorum sadece Update'lerini yapın.
Resmi sitesinden WIFI son sürüm driver dosyasını indirip kurmak gerekiyor bazı ASUS ROG STRIX modelleri benim G15-G513RM modelim dahil bu soruna sahip.
Not: Bazı driverlar WIN 10 olarak gözükmüyor fakat WIN11 versiyonlarını indirince de tam uyumlu çalışıyor. Örnek olarak WI FI için bu driver gerekli. Cihazınıza uygun olanı seçmeniz gerekiyor.
1664971329757.png

Geri
Yukarı