ASUS ROG STRIX G513IH-HN002 Düşük FPS

Lickerr

Decapat
Daha fazla  
Dostlar bu laptopu aldıktan sonra hiç oyun oynamadım 3 gün önceye kadar LoL'de bile 144 FPS alamıyorum. Olay şöyle en düşük grafik ayarlarında en yüksek grafik ayarlarına aldığımda FPS değişmiyor düşükte de yüksekte de hep 100 110 falan ekran kartı driverı güncel. Başka driver gerek var mı ya da güncel mi açıkçası bilmiyorum ama hepsini güncellemişti arkadaş. Yani birkaç yere baktım darboğaz olabilir ya da V-Sync özelliği açık falan dedi hepsine baktım kapalı sadece FreeSync özelliği açık o kadar ayrıca prizde kullanıyorum ve Turbo modunda ama pek bir şeydeğişmiyor pildeyken salak bir şekilde 30FPS düşüyor.

Msı afterburner programıyla ekran kartı, işlemci ve ram kullanımlarını görmemiz lazım.
tamam atayım birazdan hocam
ASUS ROG STRİX serisi pişmanlıktır, kendim531 gt kullanıyorum hala saçma sapan drop yiyorum çözemedim.
yok be iyi de bu sorun hallolsa canavar gibi ya
hocam oyundayken bu ekranın fotosunu mu alcağım yoksa başka bişey mi ?
Msı afterburner programıyla ekran kartı, işlemci ve ram kullanımlarını görmemiz lazım.
hocam oyundayken bu fotoyu mu atıcam ? yoksa başka bir yerden mi açmalıyım değerleri görmek için

Dosya Ekleri

• sdfsafda.png
    sdfsafda.png
    640,9 KB · Görüntüleme: 118
Son düzenleme:
tamam atayım birazdan hocam

yok be iyi de bu sorun hallolsa canavar gibi ya
hocam oyundayken bu ekranın fotosunu mu alcağım yoksa başka bişey mi ?

hocam oyundayken bu fotoyu mu atıcam ? yoksa başka bir yerden mi açmalıyım değerleri görmek için
Msı after burner ile oyunlarda nasıl kullanılır yazın google, yapacağınız ayarlar çıkacaktır onları uygulayıp ardından msı afterburneri açıp oyuna giriş yapın ve oyunu oynarken değerlerin resmini çekip gönderin.

Sadece GPU2 USAGE, GPU2 MEMORY GPU2 CLOCK, GPU2 TEMPERATURE
Aynı şekilde CPU içinde aynı seçenekleri aktif edin fakat bütün çekirdekleri açmayın, cpu16 dan sonra sadece cpuyu açın, MEMORY ve FPS ide açmanız yeterli olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı