ASUS ROG STRIX G513IH-HN002 güncel BIOS sürümü nereden bulunur?

Biwkan

Decipat
Arkadaşlar telefondan elimden geldiğince araştırdım ancak sonuca varamadım. BIOS sürümünün güncelliğini kontrol etmek, güncel değil ise güncellemek istiyorum fakat hiçbir bilgim yok. Bilgisi olan beni bilgilendirebilir mi?

Not: Henüz bilgisayara işletim sistemi kurmadım yarın kurulum USB'sini bir arkadaşımın bilgisayarı ile hazırlayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu linke basarak son sürümü indirebilirsin.

İlk önce çalıştıra "msinfo32" yazarak BIOS sürümünüzü kontrol edin. Güncel değil ise Windows'u yükledikten sonra ASUS all Suite 3 indirin. BIOS dosyasını RAR'dan çıkartın. All Suite'yi açın orada ez Update var. Oradan BIOS dosyasını seçin. Ardından Update'ye basın sonrasında flash a basın. Ekrana çıkan pencereye ok dediğiniz zaman otomatik olarak güncellemeye başlayacaktır.

Son düzenleme:
Arkadaşlar telefondan elimden geldiğince araştırdım ancak sonuca varamadım. BIOS sürümünün güncelliğini kontrol etmek, güncel değil ise güncellemek istiyorum fakat hiçbir bilgim yok. Bilgisi olan beni bilgilendirebilir mi?

Not: Henüz bilgisayara işletim sistemi kurmadım yarın kurulum USB'sini bir arkadaşımın bilgisayarı ile hazırlayacağım.

Nereden aldın laptopu HB mi?

Geri
Yukarı