ASUS ROG STRIX G513IH-HN002 nasıl?

Kötü olmuş. Benim de sağ alt köşede ışık sızması var ama o kadar çok insan yaşamış ki iade vs uğraşmak istemedim. Harici monitörle kullandığım için sorun da etmedim çok ama 5 ölü pixel biraz fazla olmuş. Bizlere de ilerisi için yol göstermesi adına ASUS'un servis için tavrı ve süreci de tamamlanınca yazabilir misiniz?

Ben RAM'i 16x2 yapmak ve cihazın 100W Type-C adaptörünü satın almak için mail attım 2 haftadır sonuçlandıramadılar.

ASUS ürüne 5 gün içerisinde ıslak imzalı doa raporu verdi gerçekten çok ilgililerdi ASUS aldığıma pişman değilim şimdi yeni cihazım satici tarafindan kargolandı birebir değişim istedim 1 haftada yeni cihazıma kavuşmak üzereyim umarım bu gelecek laptopta da sorun çıkmaz :)

ASUS ürüne 5 gün içerisinde ıslak imzalı doa raporu verdi gerçekten çok ilgililerdi ASUS aldığıma pişman değilim şimdi yeni cihazım satici tarafindan kargolandı birebir değişim istedim 1 haftada yeni cihazıma kavuşmak üzereyim umarım bu gelecek laptopta da sorun çıkmaz :)
Ne mutlu hocam. Işık sızması beni rahatsız etmiyor ancak artarsa ben de göndereceğim.

Ne mutlu hocam. Işık sızması beni rahatsız etmiyor ancak artarsa ben de göndereceğim.

Şu an bu cevabı laptopla yazıyorum ışık sızması var ama rahatsız etmiyor artacak olursa 5 günde değişim yaptıklarını gördüm içim rahatladı açıkçası umarım sorun yaşamayız keyifli kullanımlar dilerim :)

Şu an bu cevabı laptopla yazıyorum ışık sızması var ama rahatsız etmiyor artacak olursa 5 günde değişim yaptıklarını gördüm içim rahatladı açıkçası umarım sorun yaşamayız keyifli kullanımlar dilerim :)
Bu arada ışık sızması ince çerçeve yüzünden serinin tümünde var. Yurtdışında daha üst modellerde bile sıkça karşılaşmış kullanıcılar

Geri
Yukarı