ASUS ROG STRIX G513IH-HN002 nasıldır?

Çok teşekkür ederim hocam desteğiniz için 😇. Elimden geldiğince faydalı içerik üretmeye çalışacağım bende 🤓.
Asıl ben teşekkür ederim hocam. O kadar çok konuda yardımcı oldunuz ki bana, günlerdir kafa patlattığım konularda sizlerin yardımlarınızla karar kıldım. O kadar uğraştınız, sıkılmadan, yorulmadan. Gerçekten çok teşekkür her şey için. Allah razı olsun.

Asıl ben teşekkür ederim hocam. O kadar çok konuda yardımcı oldunuz ki bana, günlerdir kafa patlattığım konularda sizlerin yardımlarınızla karar kıldım. O kadar uğraştınız, sıkılmadan, yorulmadan. Gerçekten çok teşekkür her şey için. Allah razı olsun.
Allah sizden de razı olsun hocam. Ne demek görevimiz, sonuçta burası yardımlaşma yeri. Birbirimize yardımcı oluyoruz ve birbirimizden bir şeyler öğreniyoruz. Başka bir konu olursa çekinmeden sorabilirsiniz, elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım 😊. Hocam bu arada saat çok geç olmuş ben kaçıyorum, dediğim gibi aklınıza takılan başka bir konu olursa yazın inşAllah sabaha bakarım. İyi forumlar, saygılar.

Allah sizden de razı olsun hocam. Ne demek görevimiz, sonuçta burası yardımlaşma yeri. Birbirimize yardımcı oluyoruz ve birbirimizden bir şeyler öğreniyoruz. Başka bir konu olursa çekinmeden sorabilirsiniz, elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım 😊. Hocam bu arada saat çok geç olmuş ben kaçıyorum, dediğim gibi aklınıza takılan başka bir konu olursa yazın inşAllah sabaha bakarım. İyi forumlar, saygılar.
Çok teşekkür ederim, çok sağ olun. Allah’a emanet olun, inşAllah yine görüşürüz dostum :) Her şey için çok teşekkür ederim, hoşça kalın.

Çok sağ olun, gerçekten çok mutlu oldum sizlerle tanıştığıma :) gerçekten çok teşekkür ederim her şey için.
Bakalım eğer bütçeyi biraz arttırabilirsem direkt 16 GB 1 TB SSD modelini almaya çalışacağım. Bir yandan da RAM ve SSD eklemesini kendim yaparsam daha ucuza gelir diyorum, hem içindeki RAM ve SSD ne marka olacak, kaliteli olur mu onu da bilmiyorum. İyice düşünüp taşınıp ona göre hareket etmek istiyorum.

ASUS kendi ürünlerinde Micron SSD ve RAM kullanıyor. RAM güzel ancak kullanılan SSD bir tık yavaş ve teknoloji olarak da depolama için uygun bir teknoloji kullanıyor. Ama kendi laptopum da genel olarak bunlardan kaynaklı bir sıkıntı yaşamadım. Zaten ROG modelinde daha üst seviye bir SSD kullanmaları muhtemel.

ASUS kendi ürünlerinde Micron SSD ve RAM kullanıyor. RAM güzel ancak kullanılan SSD bir tık yavaş ve teknoloji olarak da depolama için uygun bir teknoloji kullanıyor. Ama kendi laptopum da genel olarak bunlardan kaynaklı bir sıkıntı yaşamadım. Zaten ROG modelinde daha üst seviye bir SSD kullanmaları muhtemel.
Teşekkür ederim hocam. Markayı ilk kez duydum, biraz araştırdım şimdi olumsuz bir yoruma rastlamadım, gayet güzel görünüyor. Rahatladım biraz, kötü markalar çıkmasından endişeleniyordum.

Model alınabilir kesinlikle, bugün kendimde inceleme fırsatı buldum. Kasa kalitesi gayet iyi, tek üzen noktası klavye oldu. Ki onun SteelSeries klavye kullanmam kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Eki Görüntüle 1127305

Hocam bilgisayarı aynısı ben de yeni aldım konu sahibine deneyimlerimi anlatabilirim. Benimki RTX 3050 olan modeli.

Geri
Yukarı