ASUS ROG STRIX G513IH-HN002 nasıldır?

Rogg15

Picopat
Daha fazla  
Selam.

ASUS ROG STRIX G513IH-HN002
Bu bilgisayarı kullanan var mı aranızda?
Isınması, oyunlarda FPS değerleri, kasma durumu falan nedir acaba?
Bilgisayarı almayı düşünüyorum ama kullanan birileri varsa eğer tecrübelerini öğrenmek isterim.
Aldıktan sonra pişman olmak istemiyorum.

FPS değerleri nasıldır bilmem ama soğutma anlamında en kaliteli kasalardan birini kullanıyor onu söyleyebilirim.
Kasası hakkında yorum yapayım. Bir mağazada gördüm ve kasa kalitesi mükemmel. Öneririm.

Ayrıca soğutması da iyi.
İlgilendiğiniz için çok sağ olun arkadaşlar. Isınmıyorsa çok iyi. Soğutucu ile kullanmak istemem, genelde kucağıma alıp yatakta uzanarak oynarım, sürekli dik duramadığım için bel ve sırt problemlerimden dolayı.
Peki 8 GB RAM ve 512 GB SSD ile kullanılır mı arkadaşlar? Şu an için RAM ve SSD eklemesi yapamam maddi durumlardan dolayı, belki 1-2 seneye yapabilirim.

İlgilendiğiniz için çok sağ olun arkadaşlar. Isınmıyorsa çok iyi. Soğutucu ile kullanmak istemem, genelde kucağıma alıp yatakta uzanarak oynarım, sürekli dik duramadığım için bel ve sırt problemlerimden dolayı.
Peki 8 GB RAM ve 512 GB SSD ile kullanılır mı arkadaşlar? Şu an için RAM ve SSD eklemesi yapamam maddi durumlardan dolayı, belki 1-2 seneye yapabilirim.

Bence o cihaza 8 GB yetmez. Ancak ileride eklenecekse sorun kalmaz.

Ne tür oyunlar oynayacağınıza bağlı. CS Valorant tarzı oyunlar mı yoksa Cyberpunk gibi sistem zorlayan oyunlar mı?

Ne tür oyunlar oynayacağınıza bağlı. CS Valorant tarzı oyunlar mı yoksa Cyberpunk gibi sistem zorlayan oyunlar mı?
Şimdi fiyatına baktım da bilgisayar kaldırsa dahi oynayamam o oyunu :)
Öyle çok çok ağır oyunlar oynamam herhalde ya.
Bannerlord’u oynamayı çok istiyorum fiyatı indirime girerse belki onu oynarım. Onu kaldırır mı mesela bu sistem?
PayDay ilk çıktığında görmüştüm, çok hoşuma gitmişti. Onu çok merak ediyorum belki onun oynarım.
Red Dead oyununu merak ediyorum, belki onu oynarım.
Yani açıkçası öyle yeni çıkan üst düzey oyunlarda gözüm yok, eskiden görüp oynayamadığım, içimde kalan oyunları oynamak istiyorum.
Tabi sistem hangi oyunları kaldırır işlemcisi, ekran kartı falan onu da bilmiyorum.

Şimdi fiyatına baktım da bilgisayar kaldırsa dahi oynayamam o oyunu :)
öyle çok çok ağır oyunlar oynamam herhalde ya.
Bannerlord'u oynamayı çok istiyorum fiyatı indirime girerse belki onu oynarım. Onu kaldırır mı mesela bu sistem?
Payday ilk çıktığında görmüştüm, çok hoşuma gitmişti. Onu çok merak ediyorum belki onun oynarım.
Red Dead oyununu merak ediyorum, belki onu oynarım.
Yani açıkçası öyle yeni çıkan üst düzey oyunlarda gözüm yok, eskiden görüp oynayamadığım, içimde kalan oyunları oynamak istiyorum.
Tabi sistem hangi oyunları kaldırır işlemcisi, ekran kartı falan onu da bilmiyorum.

Dediğiniz oyunlarını oynatır sadece Red Dead Redemption'ı düşük-orta ayarlarda falan oynarsınız ama oda çok zorlamaz. Zaten içindeki ekran kartı 2021 model olduğu için GTX 1650 Ti'dan daha güçlü. Tek sıkıntıyı aşırı derece RAM'e ihtiyaç duyan oyunlarda yaşarsınız onlarda zaten tek tük pek sıkıntı yaratmaz.

Dediğiniz oyunlarını oynatır sadece Red Dead Redemption'ı düşük-orta ayarlarda falan oynarsınız ama oda çok zorlamaz. Zaten içindeki ekran kartı 2021 model olduğu için GTX 1650 Ti'dan daha güçlü. Tek sıkıntıyı aşırı derece RAM'e ihtiyaç duyan oyunlarda yaşarsınız onlarda zaten tek tük pek sıkıntı yaratmaz.
O halde mutlaka ilerde RAM takviyesi gerekli. Peki aynı değerlerde bir RAM alıp takmak riskli mi illa kit mi almam gerek?

Geri
Yukarı