ASUS ROG STRIX G513IH-HN002 nasıldır?

O halde mutlaka ileride RAM takviyesi gerekli. Peki aynı değerlerde bir RAM alıp takmak riskli mi illa kit mi almam gerek?

CPU-Z adlı uygulamaya indirir ve burada konu açarsanız arkadaşlar size uygun RAM'i önerir. Zaten piyasada aynı değerlere sahip bir RAM var onun da uyumlu olması lazım.

CPU-Z adlı uygulamaya indirir ve burada konu açarsanız arkadaşlar size uygun RAM'i önerir. Zaten piyasada aynı değerlere sahip bir RAM var onun da uyumlu olması lazım.
Yani bazen düşünüyorum kredi çekip 32 GB RAM 2 TB SSD modelini alıp hiç düşünmeden, sıkılmadan, uğraşmadan kullanmayı ama işte faiz oranları can sıkıyor :) Neyse hepimiz için hayırlısı olsun :) Çok teşekkür ederim vakit ayırıp ilgilendiğiniz için.

Model alınabilir kesinlikle, bugün kendimde inceleme fırsatı buldum. Kasa kalitesi gayet iyi, tek üzen noktası klavye oldu. Ki onun SteelSeries klavye kullanmam kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
IMG_20210803_134722.jpg

Model alınabilir kesinlikle, bugün kendimde inceleme fırsatı buldum. Kasa kalitesi gayet iyi, tek üzen noktası klavye oldu. Ki onun SteelSeries klavye kullanmam kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Eki Görüntüle 1127305
Aa böyle canlı görmek çok hoş oldu :) Yani açıkçası ben hiç SteelSeries klavye kullanmadım o yüzden ben hissetmem sanırım :)

Aa böyle canlı görmek çok hoş oldu :) Yani açıkçası ben hiç SteelSeries klavye kullanmadım o yüzden ben hissetmem sanırım :)

Hocam klavye kesinlikle kötü değil, sadece ben SteelSeries'e alıştığım için zayıf geldi. Sizin için iyi olacağına eminim. Hayırlı olsun şimdiden.

Hocam klavye kesinlikle kötü değil, sadece ben SteelSeries'e alıştığım için zayıf geldi. Sizin için iyi olacağına eminim. Hayırlı olsun şimdiden.
Çok teşekkür ederim:) Allah en güzelini size nasip etsin. Ya ben bir ara ekstra klavye almayı düşündüm kendi klavyesine zarar gelmesin, değiştirmek hem masraflı hem de çetrefilli olur diye ama sonra vazgeçtim. Gerek yok değil mi? Yani öyle oyun oynamakla falan bozulmaz değil mi klavyesi? Ayrıca bozulursa klavye değişimi çok zorlar mı hem maddi hem de uğraştırma açısından?

Çok teşekkür ederim:) Allah en güzelini size nasip etsin. Ya ben bir ara ekstra klavye almayı düşündüm kendi klavyesine zarar gelmesin, değiştirmek hem masraflı hem de çetrefilli olur diye ama sonra vazgeçtim. Gerek yok değil mi? Yani öyle oyun oynamakla falan bozulmaz değil mi klavyesi? Ayrıca bozulursa klavye değişimi çok zorlar mı hem maddi hem de uğraştırma açısından?

Çok sağ olun:)
Klavye diğer markalardan iyiydi kesinlikle, kolay kolay bozulacağını düşünmüyorum. Çok kaba kullanmazsanız sıkıntısız ömür boyu götürür. TUF ile yan yana idi cihaz, aradaki fark sadece elleyerek bile anlaşılıyordu. Şahsen bu bütçede performans için bravo, kalite için ROG alırdım.

Çok sağ olun:)
Klavye diğer markalardan iyiydi kesinlikle, kolay kolay bozulacağını düşünmüyorum. Çok kaba kullanmazsanız sıkıntısız ömür boyu götürür. TUF ile yan yana idi cihaz, aradaki fark sadece elleyerek bile anlaşılıyordu. Şahsen bu bütçede performans için bravo, kalite için ROG alırdım.
Ya açıkçası en çok da ısınma problemi olmadığı için bu modeli almak istiyorum. Bir çok Msi modeline de baktım, Tuf serisine de baktım ama hepsinde ısınma problemleri vardı bu bütçe aralığında. Bel ve sırt problemlerim olduğu için masada altına soğutucu koyarak da oynayamam, anca yatakta uzanarak oynayabilirim. O yönden bu model çok iyi benim için. Tek problem ilerde RAM ve SSD takviyesi yapmam gerekecek.

Ya açıkçası en çok da ısınma problemi olmadığı için bu modeli almak istiyorum. Bir çok MSI modeline de baktım, TUF serisine de baktım ama hepsinde ısınma problemleri vardı bu bütçe aralığında. Bel ve sırt problemlerim olduğu için masada altına soğutucu koyarak da oynayamam, anca yatakta uzanarak oynayabilirim. O yönden bu model çok iyi benim için. Tek problem ileride RAM ve SSD takviyesi yapmam gerekecek.

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor hocam, RAM ve SSD halledilir zaten. Kucağınızda oyun oynarken altını boş bırakmaya çalışın, ısınma gibi bir problem çekmezsiniz. ROG soğutması harikadır, 4800H'ta serinliğiyle nam salmıştır. Mükemmel bir ikili diyebilirim.

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor hocam, RAM ve SSD halledilir zaten. Kucağınızda oyun oynarken altını boş bırakmaya çalışın, ısınma gibi bir problem çekmezsiniz. ROG soğutması harikadır, 4800H'ta serinliğiyle nam salmıştır. Mükemmel bir ikili diyebilirim.
Çok heveslendim şimdiden bilgisayara her yönden çok hoş duruyor :) Ya çok vaktinizi aldım kusura bakmayın lütfen son bir şey sormak istiyorum ekran kartı, işlemcisi, anakartı falan komple sistemi yani iyi mi? Kaldıramayacağı oyun falan var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı