ASUS ROG STRIX G513QM-HN081 alınır mı?

Hocam Monster v22.1 mi bu ASUS bilgisayar mı?

Aralarında ki fark 17.3 diye biliyorum.

Ben bunu tercih ederdim. Monster'dan geçiyorum zaten Abra A5 v15.2 var. Klavye ışıklarını açamıyorum cızırdıyor ne kafa kalıyor ne bir şey. Hatta şimdi dikkat ettim bak klavye ışığı kapalı gene cızırdıyor. Böyle sol kulağım çınlıyor şu an. Çin'den toptan getirdikleri pcleri Monster logosu altında düttürdüklerini düşünmeye başladım ve öyle de ayrıca. Bakalım ASUS kalitesi nasıl olacak. Ama ASUS olarak değil de ROG olarak düşünmek lazım. Bence ROG bile kendi kendine bir marka.

Ben de almayı düşünüyorum ama MUX tam olarak nedir?

Modeli kullanmaya başlayan var mı?

Bu model ve 4800H’lı 2060’lı Legion 5 arasında çok kararsız kaldım. Legion 5’in termal olarak, malzeme kalitesi olarak, panel olarak daha iyi olduğunu ve MUX switch bulundurduğunu biliyorum. Olumsuz bir yorum bulmak çok güç, arada denk gelen coil whine olayı dışında.

Sırf 5000 serisi bir işlemci ve 3060 sahibi olmak adına tercih etmeye değer mi, hele ki MUX switch özelliği yokken? Çünkü genellikle CPU yoran oyunlar oynuyorum (bkz. WoW 20-man raidler) ama AAA oyun performansı olarak da üzülmek istemiyorum.

Modeli kullanmaya başlayan var mı?

Bu model ve 4800H’lı 2060’lı Legion 5 arasında çok kararsız kaldım. Legion 5’in termal olarak, malzeme kalitesi olarak, panel olarak daha iyi olduğunu ve MUX switch bulundurduğunu biliyorum. Olumsuz bir yorum bulmak çok güç, arada denk gelen coil whine olayı dışında.

Sırf 5000 serisi bir işlemci ve 3060 sahibi olmak adına tercih etmeye değer mi, hele ki MUX switch özelliği yokken? Çünkü genellikle CPU yoran oyunlar oynuyorum (bkz. WoW 20-man raidler) ama AAA oyun performansı olarak da üzülmek istemiyorum.
AAA oyun performansına Mux etki etse etse 3-5 FPS etki ediyor kaldı ki zaten RTX 3060, 2060'dan daha güçlü. Ben senin yerinde olsam 3060'lı olanı alırdım ya da Lenovo'nun yeni Legion cihazlarını beklerdim.

AAA oyun performansına MUX etki etse etse 3-5 FPS etki ediyor kaldı ki zaten RTX 3060, 2060'dan daha güçlü. Ben senin yerinde olsam 3060'lı olanı alırdım ya da Lenovo'nun yeni Legion cihazlarını beklerdim.

Lenovo'nun yeni Legion'ları ne zamana gelecek haberiniz var mı? Önümüzdeki 3 haftada başka bir PC çıkacak mı?

Geri
Yukarı