ASUS ROG STRIX G513QM-HN081 alınır mı?

hocam bütün 30 serisi ekran kartlarında var zaten nvidianın güncelleme getirmesi zorunlu laptop masaüstü fark etmiyor yazılımsal bir hata olduğu kesin yakın zamanda güncelleme gelir bende bu pcyi aldım daha oyunla test etme şansım olmadı ama panel gözüme pek kötü gelmedi pil performansı çok iyi ortalama kullanımda 4-5 saat gidiyor ve çok sessiz çalışıyor hatta bazen fanları kendi kendine kapatıyor
hocam oyun oynatan macbook yapmışlar resmen çok hafif ekranı güzel söylendiği kadar kötü asla değil yüksek ısı olarak işlemcisi bugün 92 dereceyi gördü büyük bi yazılım problemi var ama şuana kadar oynadığım oyunlarda üzmedi ama fpsler düşük pubg de tuhaf fps düşüşleri yaşadım bazen ama zaten büyük youtube kanallarına bilgisiyarın videoları gelene kadar bekleyin reklam yapmadan önce bütün problemleri çözerler bilgisiyar pil kullanmına çok önem veriyor zaten asus un canlı desteğine yazdığımda pil ömrü için bilgisiyar kendini kısıyor dedi şarjdayken bile bilgisiyarın üstündeki fan tuşu bilgisiyarın performansınıda etkiliyor ama yakın bi zamanda mux switch e ihtiyaç duymadan da 1-2 ay içinde güzel performans vericektir şuan gerçekten bi 3060 kullanıyor gibi değilim ama kesinlikle beklemeye değer aynı zamanda fifa 21 ana menü fps i 48 veriyordu çok şaşırdım normalde 72 sabit vermesi gerekiyor maç girip çıkınca düzeldi birden bununda yazılımsal olduğunu düşünüyorum aynı zamanda fanları gerçekten çok iyi çalışıyor

hocam oyun oynatan macbook yapmışlar resmen çok hafif ekranı güzel söylendiği kadar kötü asla değil yüksek ısı olarak işlemcisi bugün 92 dereceyi gördü büyük bi yazılım problemi var ama şuana kadar oynadığım oyunlarda üzmedi ama fpsler düşük pubg de tuhaf fps düşüşleri yaşadım bazen ama zaten büyük youtube kanallarına bilgisiyarın videoları gelene kadar bekleyin reklam yapmadan önce bütün problemleri çözerler bilgisiyar pil kullanmına çok önem veriyor zaten asus un canlı desteğine yazdığımda pil ömrü için bilgisiyar kendini kısıyor dedi şarjdayken bile bilgisiyarın üstündeki fan tuşu bilgisiyarın performansınıda etkiliyor ama yakın bi zamanda mux switch e ihtiyaç duymadan da 1-2 ay içinde güzel performans vericektir şuan gerçekten bi 3060 kullanıyor gibi değilim ama kesinlikle beklemeye değer aynı zamanda fifa 21 ana menü fps i 48 veriyordu çok şaşırdım normalde 72 sabit vermesi gerekiyor maç girip çıkınca düzeldi birden bununda yazılımsal olduğunu düşünüyorum aynı zamanda fanları gerçekten çok iyi çalışıyor
hocam bazı forumlarda laptopu baya kötülemişler asus bilgisayar yapamıyor falan demişlerdi birilerini alacakları bilgisayardanda vazgeçiriyolar rtx 30 serisinde bu sorun zaten var niye o kadar abarttılar anlamadım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu msi rtx 3060 laptop gpu kullanımı yüksek ama.

Az önce yeni Nvidia sürücüsü geldi. Bakalım değişiklik varmı. bence olacak gibi deneyip yazarım birazdan
edit: Sadece apex legendsta denedim pek bir fark görmedim ama performanslı baya. önceki gibi değil

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu msi rtx 3060 laptop gpu kullanımı yüksek ama.
hocam o bilgisayar bildiğim kadarıyla 80w rtx 3060

Yeni konular

Geri
Yukarı