ASUS ROG STRIX G513QM-HN081 alınır mı?

Çok iyidir.

Bir kez MediaMarkt üzerinde inceleme fırsatı yakaldım incelerken bir abi bana sayı tuşu yok demişti ama vardır.

Eğer sayı istiyorsanız touchpad üstünde sağ üst tarafta bir tane tuş var basınca sayılar kırmızı olarak geliyor.

Umarım alan arkadaşlar benim gibi sıkıntı yaşamaz ben yarın servise gönderiyorum.

Driverlar sıkıntılı, obs'yi açıp aynı zamanda bi video izleyeyim derseniz ekranlar kendini kapatıp radeon software çöküyor. Driverları mı yanlış kurdum arızası mı var bilmiyorum göndereceğim bakılsın veya olmadı iade alacağım anlaşılan. İşin kötüsü iade alsak tekrar alamayacağız, aynı şekilde aynı seviyede bir şey de yok piyasada. Şu an tek temennim tespit edilebilecek bir sorun oluşmuş olması yoksa gerçekten yandım.

Umarım alan arkadaşlar benim gibi sıkıntı yaşamaz ben yarın servise gönderiyorum.

Driverlar sıkıntılı, obs'yi açıp aynı zamanda bi video izleyeyim derseniz ekranlar kendini kapatıp radeon software çöküyor. Driverları mı yanlış kurdum arızası mı var bilmiyorum göndereceğim bakılsın veya olmadı iade alacağım anlaşılan. İşin kötüsü iade alsak tekrar alamayacağız, aynı şekilde aynı seviyede bir şey de yok piyasada. Şu an tek temennim tespit edilebilecek bir sorun oluşmuş olması yoksa gerçekten yandım.
Software benide cok ugrastirdi, diyebilirimki 10 saatten fazla ugrastim ama sonunda hersey istedigim gibi oldu.

Software benide cok ugrastirdi, diyebilirimki 10 saatten fazla ugrastim ama sonunda hersey istedigim gibi oldu.
Ben yapamadım veya yaptım yanlış oldu bilmiyorum monitör mü sıkıntı diye baktım kamera mı diye baktım klavye mouse mı diye baktım ses kartı mı diye baktım ama yok. Hepsini taktım dün çökmedi. Amd radeon software çöküyor şaka gibi ama ne zaman isterse yapıyor bunu. Sorunu bulamayıp geri yollayacaklar diye üzgünüm şu an

Ciddi anlamda güldüm ya 😁 Sitede sağ üst köşede Results bölümü bulunuyor ona tıkladıktan sonra sol taraftan işlemci ekran kartı modellerini yazıp en iyi sonuçları görebiliyorsun. Sonrasında sol tarafta tekrar bir filtreleme bölümü çıkıyor ve orada lokasyon seçebiliyorsun.

Şu an 5800H ve Gtx 3060 laptop olarak Türkiye testlerine baktığımda sen en tepede gözüküyorsun.

Eki Görüntüle 1006696

Hatta 3060 notebook olarak filtrelediğimizde yine Türkiye testlerinde kafada gözüküyorsun.

Eki Görüntüle 1006699

Araya sadece bir tane 10870h bulunan MSI laptop girmiş.

Bu site benim keyiflenmem sebep oldu ne yalan söyleyeyim.

Herkese iyi günler dilerim.

Hocam istersen Türkiye'de Time Spy ve Fire Strike sonuçlarına yine bak 😂😂

Hocam performansı o kadar nasıl yükselttin 9500 zorlamışsın.

Hocam neredeyse her GPU fabrikadan yüksek voltajla geliyor ve çok gereksiz. Bende korkuyordum zarar veririm diye ama aslinda tam tersine "rahatlatiyor" ekran kartini. Ekran karti ayni hizla daha dusuk voltajla calisabiliyor ve voltaj dusunce Derece'de dusuyor. Derece dusunce işlemci Sicakligi'da dusuyor ve cok serin calisiyor. Pervaneler artik ucak gibi ses cikarmiyor. Dereceler dusunce GPU ve CPU hizlaniyor ve performans cok artiyor. Eger voltaji fazla kisarsan oyun açınca sonuyor direk. En kotu ihtimal bilgisayar sonup standart voltajlarla yine aciliyor.

Cok arastirdim ve herkes tavsiye ediyor. Bedava performans mevcut ama biz kullanmiyoruz.

Time Spy testinde gpu 87 derece ve cpu 94 derecelerde geziyordu, simdi ise GPU en fazla 72.4 derece olmus ve CPU en fazla 85 derece ulasti. GPU ortalama 70 derece ve CPU ortalama 77 derecede. Bu performans artmasi bilgisayarin sicakligi indigi icin. Bu zorlama degil rahatlatmaktir :D cok tavsiye ederim

Dosya Ekleri

• 23451.jpg
    23451.jpg
    290,6 KB · Görüntüleme: 37
  • fire strike.jpg
    fire strike.jpg
    302,3 KB · Görüntüleme: 32

Geri
Yukarı