ASUS ROG STRIX G513QM Ryzen 7 5800H & RTX 3060 14.199 TL

Kameraya dikkat etmemiştim. Bu büyük sorun artık günümüzde.

Sırf kamera için 16000TL muadillerine mi vereceksiniz? Ya da sırf kamera için bu özelliklerden mi feda edeceksiniz? Dünya kadar fiyat düşmüş alın şık bir kamera takın ekranın üzerine. Kamera koymadıkları iyi olmuş. 2009 senesindeki telefonların kameraları gibi kamera koyuyorlar.

Sırf kamera için 16000TL muadillerine mi vereceksiniz? Ya da sırf kamera için bu özelliklerden mi feda edeceksiniz? Dünya kadar fiyat düşmüş alın şık bir kamera takın ekranın üzerine. Kamera koymadıkları iyi olmuş. 2009 senesindeki telefonların kameraları gibi kamera koyuyorlar.

Hocam bende IMAX film çekmiyorum herhalde. En gerekli anda kamera ve mikrofon gibi bileşenlerden sıkıntı yaşayacak olursam 14 bin verdim diye üzülürüm ben. Keşke 16 verseydim derim. Çünkü o en gerekli anda 2 bin TL gözüme gözükmez. :)

EKLEME
Buyrun muadil bir cihaz.
Hatta daha iyi. Bütünüyle incelediğimizde...

Hocam bende IMAX film çekmiyorum herhalde. En gerekli anda kamera ve mikrofon gibi bileşenlerden sıkıntı yaşayacak olursam 14 bin verdim diye üzülürüm ben. Keşke 16 verseydim derim. Çünkü o en gerekli anda 2 bin TL gözüme gözükmez. :)

O zaman hayırlı olsun hocam güzel cihaz bu da. 🙂

Cihazı bir yere taşırken oyuncu cihazı olduğu için mause da alırsın yanına muhtemelen, onun yanında 40 gramlık kamera da sığar çantada bir yere.

O zaman hayırlı olsun hocam güzel cihaz bu da. 🙂
AHAHAHA :D
İncehesap linkini mesajı düzenleyip atmıştım bende. Tesadüf. MSI'ların fiyatının ineceği yok. Bende uzun süredir Gigabyte kesiyorum yavaş yavaş. Nasip. Bakalım...

Geri
Yukarı