ASUS ROG STRIX G531GT için HDD önerisi

Ben de bir sorudan buldum: "yes, you can upgrade your SSD or but cannot add it as ıt has only 1 NVMe M.2 slots" yani bu dahili takamayacağım anlamına geliyor diye anladım. Şu ankini çıkarmam için iyi bir şey almam lazım ona da bütçem yetmiyor. Oyun depolamak için kullanmak mantıklı değil mi, kendim uydurduğum bir şey değildir herhalde. Bir de ben haricilere baktığımda çok uygun fiyatlar çıkıyor: toshiba 2TB gibi. Çok mu alakasız bir şeye bakıyorum acaba 😬

Bu model gayet iyi bir taşınabilir HDD, fakat bir HDD olduğu için bayağı yavaş çalışacaktır.

Bu model gayet iyi bir taşınabilir HDD, fakat bir HDD olduğu için bayağı yavaş çalışacaktır.
Anladım, HDD alırsam single player oyunlarda drop sorunu yaşar mıyım? Assassin, Witcher 3, Hitman gibi oyunlardan bahsediyorum bu arada. Yoksa HDD olması sadece indirme/yükleme yaparken mı yorar? Ona okeyim çünkü. Çok teşekkürler bu arada ayrıntılı cevaplar için. :)

Anladım, HDD alırsam Single Player oyunlarda drop sorunu yaşar mıyım? Assassin, Witcher 3, Hitman gibi oyunlardan bahsediyorum bu arada. Yoksa HDD olması sadece indirme/yükleme yaparken mı yorar? Ona okeyim çünkü. Çok teşekkürler bu arada ayrıntılı cevaplar için. :)

Drop sorunu yaşatır, ben 3 yıl HDD ile oyun oynadım, adamı çileden çıkartıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı