ASUS ROG STRIX G531GT için SSD önerisi

senasb

Hectopat
Bundan önce HDD önerisi için soru açmıştım: önceki sorum
Fakat burada ekstra slotu olmadığını görüp ona göre tavsiye almıştım. ASUS'a mail attım ve ekstra slot hakkında bilgi istedim. Gelen cevap "cihazınızda 512 GB SSD mevcut ve ekstra 1 slot var, maximum SSD kapasitesi ise 1 TB, yani 512 GB SSD daha takılabilir." oldu. Bu HDD takamam demek mi oluyor? Hafızayı oyunlarım sığmadığı için arttırmak istiyorum bu arada. Witcher 3, Assassin, GTA V gibi oyunlar oynuyorum. Eğer öyleyse bana 512 GB SSD önerirseniz çok sevinirim.
ASUS'un kendi servisinde 740 TL olduğunu söyledi bu arada. İşçilikle beraber 848'e geliyor. Ben daha uygun bir şey bakıyorum maalesef 500-600 TL bandında. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD için olan fazladan slot M2 mi yoksa SATA mı keşke onu da belirtseydiniz. Neyse ben her ikisi içinde önerimi yapayım yine de.

Sata:
M2: Kingston 500 GB A2000 SA2000M8/500G M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

SSD için olan fazladan slot M.2 mi yoksa SATA mı keşke onu da belirtseydiniz. Neyse ben her ikisi içinde önerimi yapayım yine de.

SATA:
M.2: Kingston 500 GB A2000 SA2000M8/500G M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ben Kingston òneririm M.2 SSD'ler daha hızlı.

SSD için olan fazladan slot M2 mi yoksa SATA mı keşke onu da belirtseydiniz. Neyse ben her ikisi içinde önerimi yapayım yine de.

Sata:
M2: Kingston 500 GB A2000 SA2000M8/500G M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bana gelen maili direk aktardım, bilmiyorum. İnternette ne kadar araştırsam da tam olarak bulamadım. Bazılarında direk yok yazıyordu. Tekrardan mail atıp öğrenebilirim, teşekkürler.
Tekrar baktım da servise göndersem takacakları SSD'nin ismini yazmışlar: SSD P3X2(VAL) 512GB M2 2280/80001C00. Bu da M2 demek oluyor herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı