ASUS ROG STRIX G531GU-AL012 vs Monster Tulpar T7 v19.3

Sizce Hangisi?

• Monster Tulpar T7 V19.3

Oy: 4 23,5%
  • Asus ROG Strix G531GU-AL012

Oy: 13 76,5%

• Oy verenlerin toplamı
    17
İki cihaz da güzel. Malzeme kalitesi olarak ASUS daha önde. Ancak monsterin klavyesi mekanik hissiyatlı ASUS markasının nasıl olduğunu bilmiyorum. Klavye önemli değil ise ASUS öneririm.

Ekran tazelemesi ve ekran büyüklüğü ( 17.3inch ) odaklı ise monster.
SSD kapasitesi ve tasarım odaklı ise Asus.

Hangisi senin için önemli ise ona göre tercih edebilirsin. İki üründe gayet güzeller özellik olarak.

Monster Tuplar T7 V19.4.1 indirimde iken aldım. Gayet memnunum şık bir tasarım olmuş zaten güçlü bilgisayarlar üretiyor. Ve şunu söyleyeyim, Türkiye'de daha iyi teknik destek sağlayan bir firma bulamazsın.

Monster Tuplar T7 V19.4.1 indirimde iken aldım. Gayet memnunum şık bir tasarım olmuş zaten güçlü bilgisayarlar üretiyor. Ve şunu söyleyeyim, Türkiye'de daha iyi teknik destek sağlayan bir firma bulamazsın.

Teknik servis konusunda Monster'ın kaliteli olduğununu ben duydum. Asus'un teknik servisi konusunda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
Monster'i alabilirsin çok kaliteli özellikleri var.

Ekran büyüklüğü dışında örnek verebilir misin?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı