ASUS ROG STRIX G533ZW 95 derece oluyor

dostum bi bir buçuk dakikalık video yu izle o mod gizli aktif hale gelip yapiyorsun

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum ne yaptın uyguladin mi?
Dostum mesajı yeni gördüm şimdi yaptım ayarları deneme yapıp sana bilgi vericem.
Yardımın için teşekkür ederim.

En yüksek işlemci durumunu %99 yaparsanız işlemcinin turbosunu kapatmış olursunuz.
Daha önceki monster bilgisayarımda denedim bir etkisini görememiştim.

tamamdır sıcaklıkta fln düşme olursa haberdar et :)

Merhaba
Dün dediğin işlemi yaptım 2 oyunda birer saat civarı deneme yaptım sıcaklık kesinlikle 85 derece üzerine çıkmadı.
Conqueror's blade oynadım 2 saat kadar biraz işlemci tabanlı bir oyun fps değerlerinde gözle görülür bir düşüş olmadı
cs go da ise 200-300 civarı fps aldım yaklaşık olarak 100 civarı bir fps düşüş oldu ama çokta önemli değil açıkcası şimdilik son çıkan oyunlarda deneme şansım olmadı ama denedikçe buraya yazarım.
Dün farkettiğim bir başka durum ise armory crate 95 de gösterirken tuş takımı ve fan ağızları aynı sıcaklıktaydı 80 gösterirken de hemen hemen temas olarak aynı sıcaklıklar vardı. Bir önceki monster bilgisayarımda 95 derece olduğu zaman resmen el yakıyordu bu cihazda 95 ile 80 arasında hiçbir fark yok.
Ayrıca yardım edenlere çok teşekkür ederim.

Merhaba
Dün dediğin işlemi yaptım 2 oyunda birer saat civarı deneme yaptım sıcaklık kesinlikle 85 derece üzerine çıkmadı.
Conqueror's blade oynadım 2 saat kadar biraz işlemci tabanlı bir oyun fps değerlerinde gözle görülür bir düşüş olmadı
cs go da ise 200-300 civarı fps aldım yaklaşık olarak 100 civarı bir fps düşüş oldu ama çokta önemli değil açıkcası şimdilik son çıkan oyunlarda deneme şansım olmadı ama denedikçe buraya yazarım.
Dün farkettiğim bir başka durum ise armory crate 95 de gösterirken tuş takımı ve fan ağızları aynı sıcaklıktaydı 80 gösterirken de hemen hemen temas olarak aynı sıcaklıklar vardı. Bir önceki monster bilgisayarımda 95 derece olduğu zaman resmen el yakıyordu bu cihazda 95 ile 80 arasında hiçbir fark yok.
Ayrıca yardım edenlere çok teşekkür ederim.
elimden bu kadar geldi benim yardımcı olduysam ne mutlu bana kendine iyi bak görüşmek üzere

Yeni konular

Geri
Yukarı