ASUS ROG STRIX G712LWS-EV053 alınır mı?

Sizi yoruyorum kusura bakmayın lakin bir sorum daha olacak çift kanallı dediğiniz siz laptopa bir RAM daha takarsanız sıkıntı ortadan kalkacak mı çift kanal dediğiniz bumu.

Tek kanal sorunu sadece işlemci yiyen oyunlarda oluyor. Örneğin: CS:GO, LoL, biraz da Valorant. Mesela CS:GO'da 300+ almak gerekirken ekran kartını neredeyse hiç kullanmadığı için 150-250 arası alıyorsun bu cihazda. Ama eğer ekran kartı yiyen bir oyun oynarsan Cyberpunk, Ark, vs. o zaman çift kanaldan bir farkı olmuyor çünkü ekran kartını %100 kullanıyor.

Hocam peki ürünü aldığınız dönemde

ASUS ROG STRIX G712LWS-EV052 modeline de bakmış mıydınız bu modelde de rtx 2070 Super 115w mı var bir fikriniz var mı ben internette biraz araştırma yaptım fakat sağlıklı bir bilgiye ulaşamadım​

Hocam peki ürünü aldığınız dönemde.

ASUS ROG STRIX G712LWS-EV052 modeline de bakmış mıydınız bu modelde de RTX 2070 Super 115W mı var bir fikriniz var mı ben internette biraz araştırma yaptım fakat sağlıklı bir bilgiye ulaşamadım​

Intel Core i7 10875h 16 GB 1TB SSD RTX 2070 FreeDOS 17.3​

115w diye biliyorum.

Memnunum, daha 80 derecenin üzerini görmedim CPU'da.
Cyberpunk denedim ilk crackli versiyonunu her şey Full'de iken 70 FPS alıyorum.
1 saatlik renderi Full HD de 15 10 dk arası alıyor.

Klavye deneyimi mükemmel zaten RGB aydınlatmalı özellikle soğutması bir nebze iyi olsun diye 17.3 almıştım gram pişman değilim.

Sadece RAM tek slot 16 GB bilginiz olsun.
Ram artırılamıyor mu emin misiniz

Geri
Yukarı