ASUS ROG STRIX G713QR-K4093 alınır mı?

bende acayip sorunlar çıktı ips glow black bleeding felan sende de var mı
Ürün elime yarın geçecek muhtemelen hocam.
@hayat acimasiz ve @ertunc23 hocalarım tekrar hayırlı olsun, jarrod incelemesini yapmış görmemiştim. İzledim ve laptopa aşık oldum diyebilirim. Dıştan mükemmel gözüküyor. @Ramazan Ö hocam laptopa RGB değil, RGB'ye laptop takmışlar. Tek gördüğüm eksisi MUX olmamasından kaynaklı FPS düşüşü ve bunu da hissettirecek gibi duruyor.
Tekrardan teşekkürler. Hocam kendimi çok e-spor oyunları oynamam diye avutuyorum ama dediğiniz gibi muhtemelen her oyunda en az 3-4 fps de olsa hissettirecek. Belki 1-2 sene sonra monitör alabilirim bunun için. Ama şimdilik benim için bir sorun olmaz gibime geliyor.

Ne yapacaksınız hocam iade mi ?
bende indirimden almıştım cihazı istiyorum iade edince geri alamıycam aynı fiyata problem o değişim yaparlar mı acaba

Tekrardan teşekkürler. Hocam kendimi çok e-spor oyunları oynamam diye avutuyorum ama dediğiniz gibi muhtemelen her oyunda en az 3-4 fps de olsa hissettirecek. Belki 1-2 sene sonra monitör alabilirim bunun için. Ama şimdilik benim için bir sorun olmaz gibime geliyor.
geçince bi bakın ıps glow ve back screen bleeding olayına benimki bölye çıktı değişim isteyecem fakat iade alacaklar stok bittiği için muhtemelen

gelince sizinkini atsanız olur mu bi bakayım ona göre iade edicem

Dosya Ekleri

• IMG-9739.jpg
    IMG-9739.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 55
bende indirimden almıştım cihazı istiyorum iade edince geri alamıycam aynı fiyata problem o değişim yaparlar mı acaba

geçince bi bakın ıps glow ve back screen bleeding olayına benimki bölye çıktı değişim isteyecem fakat iade alacaklar stok bittiği için muhtemelen

gelince sizinkini atsanız olur mu bi bakayım ona göre iade edicem
G17 mi G15 mi acaba?

Alacaksan iyi karar ver paketin bantını açtığın anda geri iade almıyor hepsiburada.Ben cihazdan memnunum ama sırf 3000 lira daha 1 hafta geçmeden düşürdüğü için iade edeyim dedim vay neymiş paket açılınca iade olmuyormuş.Yahu cihaz tertemiz tertemiz.
Dostum bende gördüm indirimi 25k dan 21k ya düşmüş ve bunu belirterek iade ettim kabul ettiler ve paramı geri yatırdılar. Zaten sözleşmede de belirtiyor sadece bilgisayar sarf malzemeleri ve insan teni deyen giysi, takı gibi ürünlerin bandı ya da mühürü açılırsa kabul edilmiyor. Seni buradan denemişler herhalde, keşke diretseymişsin.

Geri
Yukarı