ASUS ROG STRIX G713QR-K4093 alınır mı?

Şu an Asus'u almak için 1000 takla atıyorum. Ziraat tüm engelleri koyuyor önümüze.
Şu an Asus'u almak için 1000 takla atıyorum. Ziraat tüm engelleri koyuyor önümüze.
Aldım arkadaşlar. Kalan yarışmacılara başarılar dilerim benim kumarım biter :D

Hayırlı uğurlu olsun hocam. Güzel günlerde kullanın. Bende Legion 5 Pro'yu görüp ona göre alacağım.

15.6 olanı mı yoksa 17.3'ü aldınız bu arada?

Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanın. 17" modeli aldınız değil mi?

Hayırlı uğurlu olsun hocam, sağlıklı günlerde kullanın :)

İsterseniz bir süre ücretsiz işletim sistemi kurun, iade sıkıntısı tarzı şeyler duymuştum. Belki 15 gün içinde Legion 5 Pro uyguna gelir.

Hayırlı uğurlu olsun hocam, sağlıklı günlerde kullanın :)

İsterseniz bir süre ücretsiz işletim sistemi kurun, iade sıkıntısı tarzı şeyler duymuştum. Belki 15 gün içinde Legion 5 Pro uyguna gelir.
Hocam teşekkür ederim. Normal USB'den windows kurulumu yapacağım yani öyle mi yapmalıyım?

Şu an ASUS'u almak için 1000 takla atıyorum. Ziraat tüm engelleri koyuyor önümüze.

Hayırlı olsun hocam.
@xbea hocam geri kalanına sen bakarsın, ROG'lar sende:)

Hocam teşekkür ederim. Normal USB'den windows kurulumu yapacağım yani öyle mi yapmalıyım?
Hocam pek bir fikrim yok ama bu internette 20 TL'ye falan satılan Windows'ları kurunca iade edilmiyor tarzı şeyler okumuştum. Maalesef bu konu hakkında daha fazla bilgim yok, üstüne düşmemiştim.

Hocam hayırlı olsun ☺️. ROG ailesine hoş geldiniz. Aklınıza takılan bir konu olursa yazabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım 😁. Umarım memnun kalırsınız.

Geri
Yukarı