ASUS ROG STRIX G713QR-K4093 alınır mı?

Hiçbiri olmadı diyelim. Razer Blade Pro 17 nasıl acaba?
Rezalet. Cidden saçma sapan bir laptop yapmışlar.

İngilizce'niz yeterliyse bu videoyu izlemenizi öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam Türkçe meali nedir? Özet varsa alabilir miyim? 😅

ASUS Ankara KVK'yı aradım. Yurt dışı alınan PC'ler garanti kapsamına alınmıyormuş. Yarın bir daha arayacağım. Çok şaşırdım...

Bana aldığınızda eğer garantisi lokal ise geçerli değil uluslararası ise geçerli dediler ASUS'tan. Bende dışarıdan almayı düşünüyorum kafama takıldı açıkcası.

Hocam Türkçe meali nedir? Özet varsa alabilir miyim? 😅
2600$'lık fiyatına göre özellikleriniz vasat olmasını eleştirmiş adam.

Ekranı çok başarılı değil, batarya süresi eskilere göre bile daha kötü, fan sesi çok gürültülü, kamera japon gibi, ellerinizi klavyeye koyduğunuzda ısınıyor gibi saçma sapan özellikleri var. Genel kaliteyi düşündüğümüzde fiyatı en fazla 1500$'ı hak ediyor gibi.

Bana aldığınızda eğer garantisi lokal ise geçerli değil uluslararası ise geçerli dediler ASUS'tan. Bende dışarıdan almayı düşünüyorum kafama takıldı açıkcası.

Bugün aynısını dediler... Vallahi 25000 liraya almayacağım, isteyen alsın. Buradan satanlara duyurulur. Almanya MediaMarkt veya otto.de veya notebooksbilliger.com buralardan sipariş vereceğim. Benim yerli aç gözlü satıcı benden kazanmasın, elin almanı kazansın. Çok sinirlendim. Bu fiyatlar nedir yahu.

Bugün aynısını dediler... Vallahi 25000 liraya almayacağım, isteyen alsın. Buradan satanlara duyurulur. Almanya MediaMarkt veya otto.de veya notebooksbilliger.com buralardan sipariş vereceğim. Benim yerli aç gözlü satıcı benden kazanmasın, elin almanı kazansın. Çok sinirlendim. Bu fiyatlar nedir yahu.
Aynısını derken? Yani garanti var mı yok mu? Benim alacağım sitede belirtmişler 1 yıl uluslararası garanti diye. Eğer garanti olmayacaksa Legion Pro alıcam çünkü.

Aynısını derken? Yani garanti var mı yok mu? Benim alacağım sitede belirtmişler 1 yıl uluslararası garanti diye. Eğer garanti olmayacaksa Legion Pro alacağım çünkü.

Size söylenenlerin aynısı. Global ve bölgesel farklar.

Bu da elendi 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı