ASUS ROG STRIX G713QR-K4093 alınır mı?

CS:GO, Overwatch, World of Warcraft, Total War Warhammer 2, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Shadow of The Tomb Raider, Far Cry 5, Civilization 5-6, GTA 4-5, Assassin's Creed: Origins, Cities Skylines.
Hocam ben Knight Online ve Dota oyunlarını oynuyorum ağırlıklı olarak, bana notebook olarak ne önerirsiniz ? 17.3 inc olması gerek bir de.

Bu tür oyunlara örnek verir misiniz ?
Şu videoda CS:GO'da ne kadar fark oluştuğunu görebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ben Knight Online ve Dota oyunlarını oynuyorum ağırlıklı olarak, bana notebook olarak ne önerirsiniz ? 17.3 inc olması gerek bir de.
Onlar için çok iyi bir laptopa ihtiyacın yok. İkiside CPU bound oyunlar Lenovo Legion beğeniyorum açıkcası.

Şu videoda CS:GO'da ne kadar fark oluştuğunu görebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onlar için çok iyi bir laptopa ihtiyacın yok. İkiside CPU bound oyunlar Lenovo Legion beğeniyorum açıkcası.
Haklısınız hocam ama dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü olsun istiyorum. Bunun için F/P önerebileceğiniz lenovo legion modeli var mı ? Veya başka da olabilir siz olsanız ne tercih ederdiniz, 17.3 olacak şekilde?

Yeni konular

Geri
Yukarı