ASUS ROG STRIX G713QR-K4093 alınır mı?

Normal kullanımda yok hocam. Arada duyuyorum cızırtıyı.
Arada duyuyorum diyorsunuz ya o zamanlar müzik dinlediğiniz zamanlar mı? Yoksa müzik kapalı iken mi? Eğer müzik kapalı iken ise işte o zaman sizden istediğim bir şey var: Gece vakti sessizlikte, fanlarda sessiz modda bir cihazı dinleyin bakalım ses gelecek mi? Ses gelirse o zaman donanımdan gelen bir ses vardır demektir.

Arada duyuyorum diyorsunuz ya o zamanlar müzik dinlediğiniz zamanlar mı? Yoksa müzik kapalı iken mi? Eğer müzik kapalı iken ise işte o zaman sizden istediğim bir şey var: Gece vakti sessizlikte, fanlarda sessiz modda bir cihazı dinleyin bakalım ses gelecek mi? Ses gelirse o zaman donanımdan gelen bir ses vardır demektir.

Müzik dinlediğimde ya da video izlediğim zaman duyuyorum hocam. BIOS güncellemesinden önce USB takarken çok ciddi cızırtı sesi vardı, güncellemeden sonra o kayboldu sayılır. Fanlar sessiz modda iken cihaz da sessiz. :)

Müzik dinlediğimde ya da video izlediğim zaman duyuyorum hocam. BIOS güncellemesinden önce USB takarken çok ciddi cızırtı sesi vardı, güncellemeden sonra o kayboldu sayılır. Fanlar sessiz modda iken cihaz da sessiz. :)
O zaman hoparlör hocam anlaşıldı. Bakalım yarın ki test yapınca daha detaylı bir sonuç çıkacaktır inşAllah.

Ürün elime yarın geçecek muhtemelen hocam.

Tekrardan teşekkürler. Hocam kendimi çok e-spor oyunları oynamam diye avutuyorum ama dediğiniz gibi muhtemelen her oyunda en az 3-4 fps de olsa hissettirecek. Belki 1-2 sene sonra monitör alabilirim bunun için. Ama şimdilik benim için bir sorun olmaz gibime geliyor.
Nasıl çıktı hocam ürün var mı glow beresini felan kontrol ettiniz mi

Hocam ürün gayet iyi çıktı. Işık sızması ben göremedim zaten eski bilgisayarımdan o kadar alıştım ki olsa da fark etmem gibi :D
Karanlık ortamda akşam siyah ekrandan bi fotoğraf atar mısınız rica etsem kendiminki normal mi diye karşılaştıracam da olmazsa değişim veya onarım bişeyler isteyicem veya ben ips ekran alışık olmadığımdan öyle geliyor olabilir

Karanlık ortamda akşam siyah ekrandan bi fotoğraf atar mısınız rica etsem kendiminki normal mi diye karşılaştıracam da olmazsa değişim veya onarım bişeyler isteyicem veya ben ips ekran alışık olmadığımdan öyle geliyor olabilir
Hocam karanlık ortamda gözüme gelen herhangi bir ışık sızması yok ama fotoğraf çekince ekran bayağı beyaz neden anlamadım.

Hocam karanlık ortamda gözüme gelen herhangi bir ışık sızması yok ama fotoğraf çekince ekran bayağı beyaz neden anlamadım.
bende de öyle kameraya çekmeyince belli olan bişey yok ama kamereda biraz belli oluyor galiba glow zaten bi atar mısınız akşam merak ettim benim ki şu şekil

Dosya Ekleri

• IMG-9710.jpg
    IMG-9710.jpg
    127,1 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG-9728.jpg
    IMG-9728.jpg
    112,1 KB · Görüntüleme: 39

Yeni konular

Geri
Yukarı