ASUS ROG STRIX G713QR-K4093 alınır mı?

ASUS'ları alan arkadaşlara hayırlı olsun. Ürünü ben de merakla bekliyordum ama altındaki RGB bana çok çirkin gözüktü açıkcası. MSI'daki aydınlatmaya göre bayağı hayal kırıklığına uğradım

@@hayat acimasiz @@xbea

Cızırtıyı tespit edemedim hocam ama tespit ettiklerim şunlar. Denemelerim yüksek seslerde oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videonun başlarından itibaren oluşuyor. Ses masadan geri gelerek titreme yapıyor, sanki seste patlama oluşuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Seste bozulma 1:08'den başlıyor 1:11 de zirve yapıyor.

1:06 civarı sesde bozulma oluşuyor.
Maalesef hocam bende de herhangi bir sorun olmadı :( En iyisi servise yollamanız gibi duruyor şimdili.

Maalesef hocam bende de herhangi bir sorun olmadı :( En iyisi servise yollamanız gibi duruyor şimdili.

Test ettiğiniz için teşekkür ederim hocam. :) Yarın servisle iletişime geçeceğim.
Bende de ilk kurunca vardı driver kurunca düzeldi Audio testleri var internette yapabilirsin
Driverları düzgün kurdun mu?

Driverlarım güncel ve düzgün yüklendi hocam.

Hocam Lenovo Legion 5 Pro için demiyor. Legion 7 2021 ve Legion Slim için yazıyor. Orada belirtmiş (Vapor chamber design) termal dizaynı. Legion 5 Pro da Vapor chamber teknoloji yok. Maalesef böyle. Hem GPU hem CPU likit metal için seçenekler böyle.

ekranı çekicektiniz bana strider hocam burdaysanız ona bi baksak olur mu
Dediğim gibi kendi gözüm böyle görmüyorum ama kamerada ışık sızması çok fazla şekilde görünüyor.
Bu arada AC Origins 2K Ultra ayarlarda oynayayım dedim CPU 90-94 arası, GPU ise 84 sabit değerlerini aldım. Bu değerler beni biraz korkuttu ama herhangi bir performans düşüşü yaşamadım. Fanları fulleyince CPU 88-90 takılmaya başladı. @xbea @ertunc23 hocam korkmalı mıyım bu değerler ile?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-04-21 at 01.24.13.jpeg
    WhatsApp Image 2021-04-21 at 01.24.13.jpeg
    30,6 KB · Görüntüleme: 53
Dediğim gibi kendi gözüm böyle görmüyorum ama kamerada ışık sızması çok fazla şekilde görünüyor.
Bu arada AC Origins 2K Ultra ayarlarda oynayayım dedim CPU 90-94 arası, GPU ise 84 sabit değerlerini aldım. Bu değerler beni biraz korkuttu ama herhangi bir performans düşüşü yaşamadım. Fanları fulleyince CPU 88-90 takılmaya başladı. @xbea @ertunc23 hocam korkmalı mıyım bu değerler ile?
Hocam sıcaklıklar @ertunc23 hocama göre aynı değerlerde hocam. O da CyberPunk 2077 de aynı değerleri almıştılar. Bence korkulacak hiçbir şey yok. Legion 5 Pro da aynı sıcaklıklar da soğutucu stand ile dolaşıyor siz düşünün hocam. Yani normal sıcaklıklar.

Hocam sıcaklıklar @ertunc23 hocama göre aynı değerlerde hocam. O da CyberPunk 2077 de aynı değerleri almıştılar. Bence korkulacak hiçbir şey yok. Legion 5 Pro da aynı sıcaklıklar da soğutucu stand ile dolaşıyor siz düşünün hocam. Yani normal sıcaklıklar.
Fanları fulleyince 76-82 arası değerler aldım hocam. Artık rahat uyuyabilirim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı