ASUS ROG Strix GL702VM Nasıldır?

The-Invoker

Hectopat
Daha fazla  
İyi sosyaller. Bu laptop modeli piyasaya yeni çıktığı için Türkçe kaynak pek yok, ben de burada sizlerin değerli görüşlerinize sunmak istedim. Sizce fiyatına göre sunduğu özellikler nasıl? Parasını hak ediyor mu? Bir de ASUS GL702VM-DB71 bu sitede isteğe özel ek takviye yapıyorlar. Bunlardan gerekli dediğiniz ek bir takviye var mı? Önerileriniz için şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam kur çok yükseldi şuan için hiçbir laptop fiyatının cihazı değil bence ama imkanın varsa , ben amerikadan temin edebildim biraz daha hesaplı oldu kur da bu kadar değilken cihazın kesinlikle kronik ısınma problemi var. yük altında kışın serin ortamda yepyeni cihaz 85 derecelerde calışıyor BF1 oynarken mesela.. değişik çözümler için araştırıyorum ama yabancı forumlarda da youtube da da genel olarak detaylı incelemelerden sonra bu cihazda bu sıkıntıdan bahsedilmiş uzun vadede sorun teşkil eder mi bilmiyorum ama beni cihazdan soğuttu bu. almak istersen sahibindende 6400 e ilanım var :)

Hocam selamlar. Asua GL702VM modeli aldim. Win 8.1 e cevirdim ama ekran driverlari uymuyor yardimci olabilirmisiniz?

Hocam selamlar. Asus GL702VM modeli aldim. Win 8.1'e çevirdim ama ekran sürücüleri uymuyor, yardımcı olabilir misiniz?

Neden böyle bir şey yaptınız? Windows 8.1 kullanmanızın gerçekten önemli bir sebebi yoksa Windows 10'a geçin. 8.1'den çok daha iyi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı