ASUS ROG STRIX GTX 1050 Ti OC yapma

Bahacprz

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Muğla/Milas
Daha fazla  
Meslek
Havaş-Meydan İşletmesi
Nasıl bir OC yapabilirim. Fazla zorlamadan?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    722,2 KB · Görüntüleme: 53
Başkasının değerleriyle yapma. Elindekinden de olma boşuna. Eğer çok zorlamadan çıtır bir artış istiyorsan GPU Tweak 2 ile OC modu seç. Ekran kartı soğuk oldukça frekansı yukarıya taşıyacaktır.

Şu an onu yüklüyorum. Zaten kartın soğutması gayet iyi serin çalışıyor.

Başkasının değerleriyle yapma. Elindekinden de olma boşuna. Eğer çok zorlamadan çıtır bir artış istiyorsan GPU Tweak 2 ile OC modu seç. Ekran kartı soğuk oldukça frekansı yukarıya taşıyacaktır.

Katılıyorum. Ama 1450MHz değerine kadar belki çıkma ihtimali var.

Ama açıkçası onun yerine satıp üstüne para ekleyin amazon.co.jp üzerinden 1650 alınması yönünde tavsiye vereceğim.

1450 MHz bir şey değil. 2000'e yaklaşıyor çoğu 1050 Ti. GPU Tweak ile bendeki 1850'yi görüyor yer yer. :D Uğraşmaya bile değmez yani bunu elle yapmak için.

Bir de Overclock sadece sıcaklıkla ilgili değil. Elindeki GPU'nun bir potansiyeli var. Serin oldukça en yüksek frekansa çıkacak diye bir kaide yok.

1450 MHz bir şey değil. 2000'e yaklaşıyor çoğu 1050 Ti. GPU Tweak ile bendeki 1850'yi görüyor yer yer. :D uğraşmaya bile değmez yani bunu elle yapmak için.

Bir de overclock sadece sıcaklıkla ilgili değil. Elindeki GPU'nun bir potansiyeli var. Serin oldukça en yüksek frekansa çıkacak diye bir kaide yok.

Ee ben bir tane 1050 Ti'a 1500 üstüne çıkarayım dedim kafayı yedi görüntüyü kesti hemen. Galiba sizin farklı bir model. Ayrıca 75W bir kartın Overclock'undan ne beklendiğini açıkçası anlamam. Çünkü çok etki etmeyecek.

Katılıyorum. Ama 1450MHz değerine kadar belki çıkma ihtimali var.

Ama açıkçası onun yerine satıp üstüne para ekleyin amazon.co.jp üzerinden 1650 alınması yönünde tavsiye vereceğim.

Şu an bilgisayar için masraf yapmıyorum. Yakında sözleşmeliye gideceğim. 7 yıl sözleşmem olacağı için gerek yok şu anlık :)

Geri
Yukarı