ASUS ROG STRIX GTX 1650 Super ekran kartı alınır mı?

CFK

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, sistemim için en uygun ekran kartını aramaktayım. Bu ekran kartını almaya karar verdim. Sıfır, 2100TL'ye alacağım. Nasıl bir karttır? Beni üzer mi? Sorun çıkarır mı? İleride 2-3 ay sonra işlemci, anakart, RAM vs. satıp DDR4 bir sisteme geçeceğim. O yüzden almışken iyisini alayım diyorum.

Sistemim;
İşlemci: i5 3470.
RAM: 2X 4 GB DDR3 1600MHz ( HyperX Fury & Crucial )
Anakart: ECS H61H2-MV.
Depolama: Harddisk (yakın zamanda SSD alacağım.)
PSU: 600W 80+ Bronze.
Monitör: AOC 24G2U.

Teşekkürler, sağlıklı kalın.

RX 5500 XT 8 GB tercih edin. Geçen gün XFX 2003 TL'ydi. İncehesap Gaming gecesini beklemenizi tavsiye ederim, o güne kadar da fiyatlara tekrar göz atarsınız.
Teşekkür ederim öneriniz için fakat RX5500XT 8GB şuanda en düşük 2400TL ve bu fiyat benim bütçemi fazlasıyla aşıyor. Kendimi 2000TLlik bir bütçeye kısıtladım.
Hocam bütçe ne kadar?
2000TL

İncehesap Gaming gecesine kadar bekleyin, en azından birkaç gün almayın bir şeyler. Şu an fiyatlar yüksek ama düşecektir eminim. Zaten daha fazla çıkarsa kimse alamaz, satış yapamazlar. Dolar da şu sıralar sabit, büyük ihtimalle fiyatlar stoklara göre belirleniyor.

Tek fanlı değildi diye hatırlıyorum normalde, resmi değişmiş olabilir. Ayrıca kasanın hava akışı iyiyse ITX kart almakta bir sorun göremiyorum.
Daha ucuza çift fanlı model varken neden öyle bir şey yapsın ?

Geri
Yukarı